Skocz do zawartości
Salezian44

Admini

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym się was zapytać o wypowiedź...

 

Czy warto zrobić plugin by nie było widać kto jest adminem?

 

Czyli jak admin pisze y@ nie będzie widać jego nicu tylko to co napisał...

 

co do banów Administracja będzie widzieć wszystko w konsoli...

 

i jeszcze jedna sprawa plugin banowania admina przez Admina według mnie admin który banuje 2 admina wygląda żenująco... Więc proszę wgrać plugin a jeżeli dany admin nie zna regulaminu powinien być usunięty a najlepiej nagrać demko i dostarczyć dowody Administracji..

 

Co wy na to?

 

Pozdrawiam

 

Salezian44

 

:exclamation: Proszę o opinię wszystkich graczy i Administracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak co do tego pierwszego to nie wiem co powiedzieć czy to będzie przydatne ,a co do drugiego to powinno takie coś zrobione bo jak to wygląda że na serwie admin banuje admina .Kiedyś za zbanowanie admina byłą utrata admina , to tyle z mojej wypowiedzi i jestem za żeby takie coś zrobić ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi o widoczność piszącego admina. Pluginu do tego nie trzeba. W każdej chwili można pokazywanie nicka wyłączyć przez amxx.cfg. Druga sprawa. Owszem może to i racja, oficjalne "wojny" między adminami jednego serwera są nieprzyjemne i działają destrukcyjnie dla serwera. Przedyskutuję oba tematy z władzami sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Consek ale nie zawsze admin stosuje się do regulaminu. Czy to oznacza, że jest bezkarny skoro nie może być zbanowany? No rozumiem, skarga itp. Ale dopóki ktoś nie rozpatrzy tej skargi to ten admin dalej będzie siedział i łamał regulamin. Wiem to źle wygląda, ale najpierw trzeba zrobić selekcję i zostawić tych adminów, którzy nie łamią regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale owy admin zostanie nagrany na demku a te dalej trafi do nas i my tą skargę rozpatrzymy. W związku z tym bezkarności nie będzie. A na tyle jesteśmy często dostępni, że długo na serwerze nie będzie grał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...