Skocz do zawartości
Gość

Moderator eSej

Rekomendowane odpowiedzi

1.Imie: Kuba

 

2.Kontakt: GG/Steam/Ts/Forum

 

3.Lokalizacja: Warmia-Mazury

 

4.Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: 3/4h (zależy od dnia)

 

5.Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): 2/3h

 

6.Posty(min.15 sensownych): Są

 

7.Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Hmm , ogarnąć spam jeśli takowy by wystąpił , pomóc nowym użytkownikom forum i odciążyć administracje , by mogła zająć się serwerami.

 

8.Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Obojętnie.

 

9.Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Wydaje mi się , że tak.

 

10.Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Cierpliwość - posiadam, ale jeśli ktoś przegina to puszczają mi nerwy, systematyczność tak.

 

11.Coś o sobie: Mam na imię Kuba, lat 16 mieszkam w małej miejscowości na Warmii i Mazurach , na co dzień uczęszczam do 3 klasy gimnazjum. Po szkole 3 razy w tyg uczęszczam na treningi. Jeśli jest ciepło lubię wyjść sb po prostu na dwór i posiedzieć z kumplami na ławce. Jestem związany z MH można powiedzieć od początku jego powstania z przerwą , na forum 2 lata stażu także posiadam. Nie wiem co tu jeszcze mam napisać, tyle chyba wystarczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja dam Ci TAK, poniewaz gadalem (przez chwile) na ts, wydajesz sie spoko lecz lepiej by bylo gdybys wiecej na ts przebywal. Co do cb jupik to watpie w to co mowisz bo sam nie raz potrafic nawet mnie z rownowagi i nie jestes taki grzeczny xD. Jak dla mnie powinien dostac Szanse>! .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam , że pisze w swoim podaniu , lecz:

 

Jupik , co do ciebie. Od początku gdy Cię zobaczyłem na serwerze nie napawam do ciebie optymizmem i to że napisałem do ciebie, "spadaj gównie" to tylko dlatego że piszesz mi na ts'a jak gram i nie miałem zamiaru z tobą pisać, jeśli to uważasz za wielką obrazę no to nieźle :)

 

 

 

Trik3r na ts nie siedzę , ponieważ z dd2 rzadko kto siedzi na nim, więc nie mam nawet z kim pogadać , a nie będę siedział na na kanale i przeszkadzał ludziom co grają na innym serwerze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem Neutral , a na tsie można gadać kiedy tylko chcesz , jest dużo kanałów i inni siedzę po to , żeby porozmawiać , a nie przeszkadzać w grze. ;) Ogólnie nic do cb nie mam , myślę, że sobie poradzisz na tym stanowisku , czekamy na wypowiedzi innych . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kubuś na moderatora? :)

 

 

 

Oczywiście, że jestem na TAK. eSej - młody chłopak (nastolatek), na którym można polegać. Większość administracji powinna go kojarzyć/znać i posiadać do niego zaufanie. Na forum:

 

w dość dużym stopniu wypowiada się w tematach w celach pomocnych, a także w celu pokazania propozycji.

 

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dam tak ponieważ dość długo z nim grywam i jest rozsądny jak na swój wiek. Aktywność jak widać po postach jest duża więc na forum bywa. Wielki pozytyw z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...