Skocz do zawartości
HardeQ

Un Ban Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:HardeQ

 

Wiek:15 - niedługo 16

 

Staż na forum: Ponad Rok

 

Czas spędzony na forum: Jak na razie około doby ale nadrabiam czas ;D

 

Doświadczenie w ocenianiu: 9,5 [ byłem wiele razy adminem i moderatorem pomimo młodego wieku i potrafię stwierdzić czyjąś winę/niewinność

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Wiele razy ;)

 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: 1 raz na serverze

 

Dlaczego Ty?: Chciałbym dołączyć do UNBan Teamu aby wspomóc server i bez cukrowania aby nakłonić do siebie innych opanować fale ss'ów i skarg.

 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?:Ostatnimi czasy sporo czasu i mam zamiar tą sytuacje podtrzymać do póki servery i forum stoją ;)

 

Coś od siebie: Mam na imie Krystian, 15 lat. Mieszkam na Pomorzu. Interesuję się piłką nożną, mangą/anime oraz CS'em.

 

 

 

Przyjmę każdą krytykę i z pokorą przyjmę fakt jeżeli podanie zostanie odrzucone.

 

Pozdrawiam HQ ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To chodź na Ts'A może podaj steama, gg ;D Chętnie z tobą porozmawiam. Jednakże gram na serverze 1,5 roku [ z przerwą - powód to choroba bliskiej mi osoby] :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

również jestem na |Tak ogarniety facet. pozatym na u@ kiedy nie pisze ze chyba ktoś coś ma. zawsze celnie wskazuje. Wielkie Tak :) z mojej strony dla tego Pana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak najbardziej na TAK, po sposobie pisania można zauważyć,że typek jest ogarnięty, wiec napewno sobie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zadowala mnie fakt, że tyle opinii jest pozytywnych. Będę dbał o jeszcze lepszą opinię na serverze, a wszystkim udzielającym się serdecznie dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Oczywiście że tak ! Wspaniały kolega super się z nim gada. Na pewno podoła z taką odpowiedzialnością wiem to w 100%.Wiec Jestem na wielkie TAK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...