Skocz do zawartości
Procentowy

Blokowanie :/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki pomysł, odnośnie blokowania na serwerze. Polega to na tym, żeby wgrać plugin taki jest na DH. Czyli, gdy ktoś w ciebie wejdzie to moze biec dalej. Zapobiegnie to między innymi Bluzgów i wyzwisk ;p . Pozdrawiam . Mam Nadzieję, że się spodoba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Owszem pomysł dobry. Jest jednak ale. Wielu graczy ma słabe maszyny (komputery) i przy graczach duchach już w ogóle nie będą mogli grać. Przyjrzyjcie się niektórym ss`om gdzie fps`y spadają im do 11. Więc raczej to nie jest najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Owszem pomysł dobry. Jest jednak ale. Wielu graczy ma słabe maszyny (komputery) i przy graczach duchach już w ogóle nie będą mogli grać. Przyjrzyjcie się niektórym ss`om gdzie fps`y spadają im do 11. Więc raczej to nie jest najlepsze rozwiązanie.

 

 

 

 

 

 

Ojj... Nie pomyślałem o tym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest
:P ale miałeś pomysł.. trzeba coś wymyśleć bo jest po resecie ktos ma perk na kondyche gra czolgiem w 5 sekund jest na respie. jak blokuja to wycina 4-5 osób spokojnie ;/ poraszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Morderca jesteś może dyslektykiem? Pomysł bardzo fajny. Ja osobiście nie raz się wkurzałem na blokowanie jednakże jak to Consek powiedział "Wielu graczy ma słabe maszyny (komputery) i przy graczach duchach już w ogóle nie będą mogli grać. Przyjrzyjcie się niektórym ss`om gdzie fps`y spadają im do 11. Więc raczej to nie jest najlepsze rozwiązanie." Co raczej anihiluje ten pomysł.

 

 

 

Consek Otrzymujesz +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat dość dyskusyjny moim zdaniem :D ale pomysł powiem szczerze dość dobry :D denerwuja mnie ludzie co bloczą ale niestety to kolej gry ale 3D to dobra sprawa :D ale zabawy od cholery żeby to dopracować :D zostawimy to do decyzji Head Adminów :)

 

Pozdrawiam Salezian44.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Fajne to by było bo dużo ludzi blokuje ale tak jak consek powiedział obciążyło by to Komputery hehe

 

 

 

 

 

Ale też drugi problem bo np nawalają się dwóch ctków z ttekiem i cteki wchodzą w siebie i robi się duszek i chyba ten TTek nie może wtedy ich bić ale nie jestem pewny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...