Skocz do zawartości
Gość

Podszywka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam mialem ostatnio taki problem że mialem podszywke na nicku. Dzieki Vesp3rowi dostalem haslo i ub, a gdy dzis gralem na serwerze dostalem aktywnego mimo iz kilka dni wczesniej rozmawialem z Aquaxem o tym, powiedzial mi zebym gral i nie martwil sie o aktywnego. Powiedzcie co teraz mam zrobic skoro w niedziele kupilem premke a tu taka "niespodzianka" mnie spotkala? SS-ów nie posiadam bo nawet nie wiem kto na moim nicku gral wiec nie piszcie mi abym wstawil ss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że jak któryś H@ to przeczyta to powinieneś dostać UB. A masz może brata, siostre albo kogoś kto mógłby przebywać na twoim nicku skoro założyłeś hasło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja sądzę że powinien dostać UB bo widziałem jak on gra i wh to on nie ma. A poza tym sadze że admini są troche niefrasobliwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Poczekaj na wypowiedz jakiegos h@ to ci da na pewno ub, ja nie mam takich mozliwosci xD Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

IP masz faktycznie zmienne tyle że różnica między IP bana z ss a banem za aktywny to ostatnia liczba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

dzieki staszeq. a masz moze kontakt do jakiegos H@ bo ja nie posiadam a chcialbym jak najszybciej wbic:D

 

 

 

w sumie nie dziwie sie ze ktos chcial grac na moim nicku skoro 64 level na amadeuszu byl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

MrGuero, dostajesz UB. Prześlij mi na PW dane do klasy premium. Jeśli by mnie nie było napisz to samo do Aquaxa.

 

 

 

//close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...