Skocz do zawartości
Gość

nowa klasa zwykla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

nazwa:nie wiem :)

 

hp10

 

wytrzymałośc20

 

kondycja30

 

inta 5

 

opis:klasa zwykla 1/2 ze scouta 1 pułapka

 

broń:scout he usp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak by to powiedzieć taka zwykła ta klasa. Zmniejszyć tylko to 1/2 do 1/3 może mniej. Z pułapką i to jedną to nie jest taki głupi pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ololasek fakt nic do klasy. Tylko zrobić taka klase.. to dla niego nie trzeba bd znowu rozkminiać zeby premke kupic tylko za free. z wh. i aimem hedy sypac. bez snesu ;p ;'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

wiem ze to ja milte ale wymyslilem taka klase chce cos zrobic dla serva ale i tak nie gram juz na multi-headzie i usunolem wh :)

 


 

albo awp 1/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jezeli chcesz wrocic na serwer jest taka mozliwosc ze zrobisz 100 reklam naszej sieci i wstawisz linki na forum wtedy dostanieszub i bd mogl wrocic naserw ale jezeli to zrobisz bd bardzo uwaznie obserwowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

noi zrobicie taka klase ?

 

jak zrobicie to zrobie reklamy :)

 


 

i evo to nie moj nick ''helios'' tylko ''jestem nowy'' ale podal mi haslo do heliosa jak dostal bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

hahahahahaha te reklamy sa dla twojej korzysci nie dla h@ jezeli chcesz grac na serwie to zrobisz reklamy jak nie to nie rob to jest dla cb korzystna rzecz nie dla H@ poprostu sa bardzo litosciwi i daja wam szanse powrotu na serwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

no wiem ze moge zrobic reklamy ale nie wiem czy sie opłaca i nie grac na innym servie cod mod nie chce mi sie siedziec i robic te reklamy

 


 

no wiem ze moge zrobic reklamy ale nie wiem czy sie opłaca i nie grac na innym servie cod mod nie chce mi sie siedziec i robic te reklamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

nikt ci nie kaze tego robic to jest dobra wola H@ ze daja szanse powrotu na serwer i cb nikt niebd zmuszal abys to robili wracal nikt po takiej osobie jak ty nie bd plakal .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem całkiem na nie jak by to była poważa osoba spoko gram na tym wh raz wchodzę na forum przepraszam graczy i h@ i proszę o łaskę (reklamy). A gościu to co robią..... zresztą powinny być osobny dział na to że np. składa nowy wątek o łaskę i nie żeby to h@ się wypowiedziało tylko gracze czy dać szanse czy nie bo serwer to gracze i też jakieś zdanie mają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Albo ja jestem jakiś inny albo temat dotyczył propozycji klasy na serwer COD. Więc skąd dyskusja o reklamach i UB. Panie moderatorze wstydź się Pan :). Milte, to miłej zabawy na innym serwerze, tam cheater`ów witają z otwartymi rękami. A warunki to możesz sobie stawiać kolegom na osiedlu a nie nam.

 

 

 

//close bo spam się robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...