Skocz do zawartości
isrin

Podanie by Z@bojca

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Z@bojca

 

Nick na TS'ie: Z@bojca

 

Wiek: 17

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Dobre

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9

 

Staż w CS-sie: 5 lat

 

Steam ID: STEAM_0:1:30302254

 

Dlaczego TY .!: Ponieważ jest dużo cheatów na serwie a nie zawsze są admini , pomagałbym wam w utrzymaniu porządku na serwerze.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3/4h ( mam szkołę )

 

Kontakt: GG 12298411

 

Forma płatności: Do aquaxa będę dostarczać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnio cie w ogole nie widzialem, a na gametracker o ile dobrze widze krucho z godzinami, dlatego neutral, pograj duzo wiecej to zmienie na tak oczywyscie, a na ts tez cie nie widzialem. A ts to duzyy plus! :P pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja też neutral ale bardziej nie ponieważ wyzywasz innych graczy (Ja też ale to już rzadkość) nie piszesz na u@ tylko walisz na sayu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ja też neutral ale bardziej nie ponieważ wyzywasz innych graczy

 

 

No to żeś teraz pocisnął na serwie nie wyzywam graczy xD nigdy nie wyzywałem i nie będę bo mnie nieraz wyzywali jak byłem młody i brałem to sobie do serca i to bolało i wiem że słowa bolą dlatego nie wyzywam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE mało cie widzę, mówisz że na feriach bd. dużo grał, a po feriach co ?

 

Mówisz że znasz AMX 9/10 wątpie, pewnie nawet sobie nie zdajesz sprawy ile jest komend...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Mówisz że znasz AMX 9/10 wątpie, pewnie nawet sobie nie zdajesz sprawy ile jest komend...

 

 

w amxxach siedzę ponad 3/4 lata umiem zrobić własne paczki itp itd

 

 

 

Tu masz jaka skala co oznacza.

 

 

 


1.Nie znam się w ogóle na amxx

2.Trochę się znam.

3.Wiem już o co biega.

4.Umiem profesjonalnie obsługiwać się amxx

5.Umiem zrobić paczkę serwerową ale sprawia mi to dużo trudu i wyśliłku.

6.Paczki serwerowe są dla mnie jeszcze malutkim wyzwaniem.

7.Paczki serwerowe nie są dla mnie wyzwaniem.

8.Umiem zrobić praktycznie wszystko ale mam z tym małe problemy

9.Umiem zrobić praktycznie wszystko nie mam z tym problemów ale jakieś bugi się znajdą.

10.Umiem zrobić wszystko amxx nie ma dla mnie tajemnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

nie piszesz na u@ tylko walisz na sayu :)

 

 

 

 

skąd ty o tym wiesz jak nie masz dostępu do u@ ja na nie narazie

 

 

 

 

Jestem na NIE szczególnie nic do ciebie nie mam nigdy mnie nie wyzwałeś i w ogóle przy mnie nie wyzywałeś i nie przeklinałeś więc chyba masz kulturę osobistą ale jest dużo adminów na serwie i chyba kolejnego chwilowo nie potrzeba i jeszcze do mojego NIE przyczynia się to iż jesteś krótko na forum

 

 

 

 

to jest cyctat z mego podania a wiec ja go poprawie i sie dołaczę

 

 

 

 

Jestem na NIE szczególnie nic do ciebie nie mam nigdy mnie nie wyzwałeś i w ogóle przy mnie nie wyzywałeś i nie przeklinałeś więc chyba masz kulturę osobistą ale jest dużo adminów na serwie i chyba kolejnego chwilowo nie potrzeba.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak WaSiL zgadzam się napisałem to bo admini byli cały czas na serwie ;] ale teraz są godziny w których admini nie grają, a jak niektórzy użytkownicy widzą że nie ma admina to włączają wh ( Mówię ogólnie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Neutral malo grasz :/

 

 

Nie wypowiadaj się w podaniu jak zaczynasz dopiero grę na serwie :D i grasz z 2 dni, bo ja gram bardzo długo jak chciałbyś to zauważyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wez ogarnij! Kto sie wypowie, od razu komentujesz to! Nie lubie takiego czegos, krytykuje cie ktos to wez i nic nie odpowiadaj tej osobie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


StaszeQ jak piszą brednie że np: Wyzywam , Klnę , Mało gram . Trochę jest to wkurzające ;] a potem wchodzą osoby które nawet na serwie nie byli i piszą

 

"Na nie np; Klnę ,Mało gram , Wyzywam" biorąc to od osób które napisały te otóż brednie , jest to aż straszne ;]

 

Przykładem jest SirVeR na serwie go chyba ani rau nie było a mówi że mało gram xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Neutral malo grasz :/

 

 

Nie wypowiadaj się w podaniu jak zaczynasz dopiero grę na serwie :D i grasz z 2 dni, bo ja gram bardzo długo jak chciałbyś to zauważyć :D

 

 

 

 

haha ja gram z 2 dni? nie bądź załosny wlasnie ty grasz z 2 tygodnie i mowisz ze gram 2 dni bo moze dlatego bo cie nie ma na serwie i teraz mowisz tak :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...