Skocz do zawartości
Gość

Podanie o Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Szoku

 

Nick na TS'ie: Szoku

 

Wiek: 21

 

Doświadczenie (w byciu adminem): male

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 3

 

Staż w CS-sie: jakies 7 lat temu gralem ale mialem przerwe z 5 lat

 

Steam ID: STEAM_0:0:60501863

 

Dlaczego TY .!: Ponieważ uwazam ze ogarne ta funkcje na serwerze, od Vedaara sie duzo ucze, (Ma biurko obok mnie i siedzi cały czas, pouczając i nauczając)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-5 godzin

 

Kontakt: 10340217, Fb i nk(zawsze bo w fonie)

 

 

 

Co do Teamspeaka to mam pozwolenie od Vedaara i Aquaxa ze nie musze siedziec ponieważ nie mam jak na nim byc ze wzgledu ze mieszkam w akademiku a tam jest zablokowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz do rzeczy: Widzę Cię na serwerze rzadko a ja bywam bardzo często. Czy spełnisz się w roli admina ? Może i tak ale nie jestem pewny bo znasz AMX na 3 z 10 więc może być ciężko. Może niech Veedar Cię jeszcze trochę podszkoli.

 

Myślę że można Ci dać admina na próbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spójrz na link wyżej :) może się nie zgrywamy w czasie hehe :) ale jestem dużo minimum 3h dziennie :) w czasie sesji, ferii, egzaminów będę o wiele wiele dłużej dziennie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sam niewiem co powiedzieć. Z jednej strony duży staż, a z drugiej mała znajomość AMX. TS nawet nieośmielę się czepić. Słowo Nighta dla mnie dużo znaczy. Sądzę, że warto dać zawsze szanse :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mała znajomość amxx ? Sądzisz, że jak znasz komendy w amxmodmenu i potrafisz ich użyć przez konsole to już jest przynajmniej 5 ? Jeśli tak to jesteś w błędzie gdyż są to tylko podstawy i można je zaliczyć do 2/10. Na admina tyle to jest wystarczająco, więc na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ta kandydatura podoba mi się najbardziej, jestem na duże tak. Miło się gra z owym graczem, przyda się ktoś kto ma kontakt z Vedaarem w realu nie tylko steam i gg. Pozazdrościć mentora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Psychologicznej analizy ?? Czy dlatego że miałem racje :D ?? Przykro mi, że zmieniasz zdanie pod wpływem chwili, ale ok :) Twoje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na tak gra na serwie długo ogarnia nie wyzywa aż tak jak inni i co do grania pamiętam jak graliśmy po 6h dziennie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem Neutralny ponieważ nie widziałem ciebie na ts'ie i nie często cie widze na serwie(nie mówie że nie grasz tylko że ciebie nie widuje[może grasz w innych godzinach])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ja jestem Neutralny ponieważ nie widziałem ciebie na ts'ie i nie często cie widze na serwie(nie mówie że nie grasz tylko że ciebie nie widuje[może grasz w innych godzinach])

 

 

 

 

Odnośnie czasu gry:

 

http://www.gametracker.com/player/Szoku/80.72.40.110:27008/

 

a po II sam Ci pisałem DZISIAJ na mapce Italy, żebyś sprawdzał kilku ludzi i banował za miny, sam mi jeszcze odpisywałeś że ogarniasz :)

 

To tylko tak dla wyjaśnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na nie ponieważ gracz wykorzystuje to że zna Vedaara i nie zna regulaminu czego powodem było dużo upomnień po czym dalej nic z tego sobie nie robił. Po za tym miał bana za obraze Admina którego zniósł Vedaar bo sam nie mógł grać więc myślę że chyba nie ma o czym rozmawiać.

 

Pamiętaj że znajomość h@ w niczym nie pomaga. Nie jeden tu się chwalił że zna Aquaxa czy Vedaara i polecieli bo nadużywali władzy. Jestem tu jednym z pierwszych adminów i na takich jak ty nie raz natrafiłem. Jestem ogólnie na duże NIE. Chociaż pewnie po znajomości dostaniesz tego Admina. tyle na ten temat :P

 

 

 

Dodając do tego postów 19 Konto założone do podania !!

 

Znajomość amx 3

 

Z taka znajomością i udzielaniem się to daleko nie zajedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ja jestem na nie ponieważ gracz wykorzystuje to że zna Vedaara i nie zna regulaminu czego powodem było dużo upomnień po czym dalej nic z tego sobie nie robił. Po za tym miał bana za obraze Admina którego zniósł Vedaar bo sam nie mógł grać więc myślę że chyba nie ma o czym rozmawiać.

 

Pamiętaj że znajomość h@ w niczym nie pomaga. Nie jeden tu się chwalił że zna Aquaxa czy Vedaara i polecieli bo nadużywali władzy. Jestem tu jednym z pierwszych adminów i na takich jak ty nie raz natrafiłem. Jestem ogólnie na duże NIE. Chociaż pewnie po znajomości dostaniesz tego Admina. tyle na ten temat :P

 

 

 

Dodając do tego postów 19 Konto założone do podania !!

 

Znajomość amx 3

 

Z taka znajomością i udzielaniem się to daleko nie zajedziesz.

 

 

 

 

Er. chyba zapomniales ze Sam tez bluzgales i to na mnie i masz admina wiec tutaj jestes nie fair, co do upomnien to dzisiaj udowodnione zostało ze w duzej czesci upomnien admini nie mieli racji, Szoku nie mial admina tutaj wiec nie mozesz powiedziec ze bedzie nadluzywac wladzy, Konto nie zostalo zalozone do podania, a co do znajomosci amx to przeczytaj wypowiedz Revixa, a decyzje odnosnie admina da Aquax zeby bylo fair

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...