Skocz do zawartości
Gość

Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni admini skoro już porobilscie takie premi i dodaliscie vipa to badzcie na tyle mądrzy ze teraz zwykle klasy ku*wa nie maja zadnych szans nie było to zbyt trudne do przewidzenia .Wiec ruszcie coś tymi głowami i ulepszcie zwykle klasy bo teraz w ogóle na serwerze nie da się grac to tyle z mojej strony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest od groma propozycji klas w dziale "Wasze klasy/perki", a jakoś żadnemu adminowi nie chciało się tam jeszcze ruszyc tyłka i wypowiedzieć się.

 

To właściwie po co ten dział jest? Tak sobie? -.-*

 

Kapuje że może nie macie czasu albo coś ale przynajmniej raz na miesiąc to mógłby tam ktoś looknąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak wymyślacie klasy to je też zróbcie ... To nie jest takie proste jak wymyślacie jakieś bonusy, których nigdzie nie ma -,-. Zrobicie klasę to może zostanie wprowadzona, ale póki co trwają prace nad Cod FastExpem i nie mają na tyle czasu aby jeszcze w propozycje zaglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Revix, powiedz szczerze - kiedy ostatnio zaglądałeś na Propozycje?

 

Gdzie i kiedy widziałeś bonusy, których nigdzie nie ma?

 

Mowie że rozumiem że nie ma czasu ale raz na miesiąc to mógłby ktoś tam looknąc.

 

A szczerze mówiąc tam nie pisze "Wasze zrobione klasy i perki" tylko "Wasze klasy/perki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A czy to ja mam zaglądać na propozycje ? Moim obowiązkiem jest banowanie ludzi na serwerze i odbanowywanie ich jeśli wstawią ss. Propozycji sprawdzać nie muszę tym bardziej, że w tej chwili mam mało czasu i na serwerze w ogóle mnie nie ma. A co do klas i perków aquax pisał czy moglibyście się postarać je zrobić. Widzisz ile jest propozycji i spróbuj każda zrobić ...

 

 

 

http://amxx.pl/generator-klas/

 

 

 

Tutaj możecie zrobić pare klas z różnymi bonusami. Jeśli je dobrze wykorzystacie i powstanie fajna klasa to możliwe, że wprowadzą ja na serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skad mozecie wiedziec ze nie czytamy waszych propozycji odnosnie klas/perkow ? To ze nie wypowiadamy sie w tych tematach nie oznacza ze ich nie przegladamy.

 

 

 

Co do klas premium i vipa to dajcie jakies konkretne propozycje co chcielibyscie w nich zmienic aby byl odpowiedni balans i wszystkim to pasowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale wejdz na serwer popatrz co sie dzieje.....ktos ma premke saty np 30:5 ktos ma vipa i premke staty 59:9 zwykły grasz staty 14:na 10 i tak cały czas dodaliście vipa to mogliście pomyśleć ze wtedy zwykle klasy bd za słabe.... Sam się przekonałem na własnej skórze miałem cybera gra sie fajnie skończył sie cyber zwykłą klasa po prostu jest masakra.... Większość graczy potwierdzi to co tu pisze...


 

Teraz gra na serwerze zależy tylko od pieniędzy a nie od umiejętności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


BTW. to może nie jest tyle kwestia VIP'a co bardziej co poniektórych klas premium.

 

Też zauważyliście monotonie na serwerze?

 

Od kiedy cybersuit został wprowadzony, a skoczek został ulepszony zawsze, ZAWSZE kiedy wejde, widze, że 3/4 graczy wybiera właśnie skoczka a ta 1/4 która nim nie gra to albo nowi na serwerze, którzy jeszcze nie wiedzą że skoczek to jedna z czołowych klas, albo są to ludzie którzy grają inną klasą bo na skoczku mają już +70.

 

To nie dziwne?

 

Jest też niestety kwestia bezsensownych zwykłych klas którymi nikt nie gra, a zaśmiecają tylko serwer.

 

Przykładowo: Duch Generała, Chorąży, Sierżant, Strzelec Wyborowy, Terrorysta, Snajper, Komandos, Powstaniec.

 

Nie uważacie że skoro inne klasy dostały coś nowego to one też powinny?

 

Pamiętacie sytuacje z terrorystą? Było praktycznie to samo co teraz ze skoczkiem.

 

Miał 1/4, 1/5 na zamrożenie to grali nim wszyscy a teraz? Praktycznie nikt.

 

Założę się, że to samo byłoby ze skoczkiem gdyby przykładowo zabrano mu rakietę.

 

Więc to wszystko kwestia bilansu, uważam, że nie może byc tak, że ulepsza się jedną klasę kosztem innej. Ulepszacie coś? To ulepszcie wszystkie, lepiej powoli a skutecznie, niż szybko a bezmyślnie.


 

Balansu*


 

Pozostaje też kwestia wyżej wspomnianego Cybersuita który niepodważalnie bierze górę nad wszystkimi klasami ale może wstrzymam się od głosu na ten temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem za tym żeby ulepszyc zwykle klasy bo to jest bez sensu (ja teraz gram z vipem i premką) ale bez nich to mi sie nie chce grac bo to nie ma sensu jak ja wybiegnę np amadeuszem a tu mi wypierdoli cyber i chuj rakietka i po mnie


 

albo ma tyle hp ze zajebac sie go nie da ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I owszem muszę się zgodzić z innymi graczami z tego co pamiętam cybersuit nie przeszedł balansu był on wtedy ulepszany i chyba za dobrze go ulepszyliśmy ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiec co proponujecie zmienic w cyberze ?

 

 

 

@edit usune 1 rakiete , zmniejsze do 5 skokow w powietrzu i troszke obnize szanse na wyrzucenie broni i zobaczymy czy sie przyjmie.

 

 

 

@edit pogorszylem tez troszeczke skoczka i odjalem mu troszke statystyki i zmniejszylem szanse na wyrzucenie broni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja proponuje mnie skoków a druga propozycja zostawić Klase taka jak chorąży gdyż ona jest całkiem fajna tylko ja ulepszyć i trzeba tez zrobić podobnie z reszta klas..


 

Pasowało by zrobić bilans pomiędzy klasami premium a zwykłymi po inaczej grana serwerze nie ma sensu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Welpa juz odjeta rkaieta i 5 skokow popatzr teraz na gre mordercy juz tak nie idzie teraz normalne klasy graja powoli jest juz git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chorążemu to można zwrócić te 30 dmg a 3 rakiety zostawić dalej. Sądzę, że była by wtedy idealnie zbalansowana jak na klasę darmową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...