Skocz do zawartości
Gość

Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Bo cienias jesteś :P ,a tak na poważnie to smoker jest dobry ale tylko na małe odległości ,bo z daleka to cienko i nie trzeba w nim nic zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klasa powstaniec została wzbogacona o nową umiejętność. Posiada teraz 1/5 szansy na natychmiastowe zabójstwo przy strzałach w głowę.Troszkę też ma zmienione statystyki .

 

 

 

@edit klasa terrorysta ma teraz 1/4 szanse na wybuch po śmierci lecz nie wiem czy to będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grałem terrorystą i odrazu mówię że ten wybuch nie działa więc może lepiej dac mu więcej szans na zamrożenie? z 1/7 do 1/6 i dodac np. +5 dodatkowych dmg z famasa. (Bez int.)


 

Aquax a może pokombinowałbyś coś z duchem generała?

 

Bo fajna klasa, ale zdecydowanie wymięka przy tych co są teraz, dlatego nikt nią nie gra.


 

Proponowałbym coś takiego:

 

 

 

Duch Generała:

 

 

 

Inteligencja: 20

 

Życie: 50

 

Wytrzymałośc: 0

 

Kondycja: 30

 

 

 

Bronie: m4a1, deagle, he, flashbang, smoke.

 

Opis: Wskrzesza 2 osoby w ciągu rundy, leczy 5hp co 3 sekundy, 1/5 na zabranie perku, 1/4 na odrodzenie się z widocznością zredukowaną do 50, ma na start 100AP + hełm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tak samo uwazam zeby ulepszyc ale tylko nie ktore klasy bo zwykle klasy też sa dobre tylko po prostu trzeba umiec grac..wiec nie uwazam ze nie ma sensu granie zwyklymi klasami bo to sa tez dobre klasy ale na swoj sposob po prostu trzeba ogarniac je..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mr.haos taki jesteś pewny swojego skilla? To graj duchem generała, Sierżantem, Powstańcem, wyleci cybersuit, dostaniesz z rakiety 180dmg zobaczymy co bedziesz gadał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cybersuit Vip Mozg generala i napierdala ponad 200 :) Byl by za tym żeby cubersuity nie mogły dostawać tego perku lub żeby im nie działał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja wogóle uważam że klasy premium z rakietami to nie jest dobry pomysł...

 

Byłbym za zabraniem cyberowi tych rakiet i dodaniem kilku jakiś innych bonusów w zamian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A kij im w oko... na tym serwie nie da się już spokojnie pograć bo gdzie nie wejdziesz to rakieta i bum - po tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 Sprawa Pozdrowienia dla Autora Vipa dzięki głupi huju... a po 2 Za mocne rakiety...


 

Aj dobra troszkę przesadzilem z tym hu*** Ale jak gral ping bez vipa a z vipem co teraz robi vip= 1.5 klasy premium....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie czytając wypowiedzi...

 

~~ Gram skoczkiem i jestem w topce przed wieloooma klasami premium... i nie żeby skoczek był za mocny(postać zdegradowana pod względem wbudowanych statów jak tylko sie da :D), ale wystarczy trochu pograć z głową i żadna premium Ci nie podskoczy :) tyle ludzi wydaje kase, żeby sobie pograć i być "dobrym"... ale Ty tego nie musisz robić... graj własnym skillem... nie klasą!

 


 

Cie fikam :D nie wiedziałem, że ten temat taki stary już :] sry za spam... no, ale przepity jestem i nie wiem co się dzieje :]

 

 

 

P.S. dopiero co w imprezy wróciłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...