Skocz do zawartości
Fatal1ty94

słuszny ban, ale na tydzień?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bo to mój pierwszy post tutaj. 

Wczoraj w godzinach popołudniowych słusznie mnie zbanowano za obrazę gracza na serwerze dd2 cs 1.6. Pokrótce nakreślę to wydarzenie żeby lepiej zrozumieć całą sytuację:
Wszedłem środkiem na resp przeciwnika (byłem w tt, pełne skupienie, obok paka). Nagle tuż przed nosem  zza skrzyni wyskoczył ct. Panika, full auto i celownik na wszystkie strony bo dosłownie zajmował 3/4 ekranu, tak był blisko. Strzelamy się przez około dwie sekundy po czym on kucnął i mnie zabił. Moja reakcja na kucającego przeciwnika metr ode mnie była chyba oczywista. Niestety weszło mi to w nawyk i zawsze gdy kogoś wyzywam w tej sytuacji po chwili uświadamiam sobie że w sumie też tak czasem robię i przepraszam ludzi że musieli słychać mojego wkurwienia. Admin jednak postanowił mnie ukarać za co mu dziękuję bo dzięki temu będę się bardziej kontrolował. 

Ale gdy spojrzałem na konsolę ujrzałem

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Pozostalo ci 6 dni , 19 godzin , 7 minut i 44 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Fatal1ty 
[AMXBans] Powod : ' obraza , mikro , ogar ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 148551158 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 46.169.49.5 ' 
[AMXBans] ========================================

Rozumiem że moja wiązanka może nie należała do najkrótszych i najmniej obraźliwych. 4 lata temu dałbym komuś takiemu bana i na miesiąc ale w sytuacji gdzie na cs 1.6 umiera nie powinno to być więcej jak 1 dzień. 

Czy istnieje możliwość skrócenia bana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sam sie przyznałeś:

8 minut temu, Fatal1ty94 napisał:

Rozumiem że moja wiązanka może nie należała do najkrótszych i najmniej obraźliwych. 4 lata temu dałbym komuś takiemu bana i na miesiąc ale w sytuacji gdzie na cs 1.6 umiera nie powinno to być więcej jak 1 dzień. 

 

9 minut temu, Fatal1ty94 napisał:

Czy istnieje możliwość skrócenia bana?

 Nie, ban zostaje da Ci to do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałbym poprosić o wypowiedź bardziej kompetentnych ludzi.

Skłonny jestem nawet przeprosić osobę obrażaną przeze mnie na teamspeak :)

Edytowane przez Fatal1ty94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Fatal1ty94 napisał:

Chciałbym poprosić o wypowiedź bardziej kompetentne osoby.

Skłonny jestem nawet przeprosić obrażoną przeze mnie osobę na teamspeak :)

Jestem członkiem UBT nie mam rangi bo forum jest odświeżone, więc ban zostaje a temat zostanie zamknięty tak szybko jak to możliwe. Bez spamu proszę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, BeZzi napisał:

Jestem członkiem UBT nie mam rangi bo forum jest odświeżone, więc ban zostaje a temat zostanie zamknięty tak szybko jak to możliwe. Bez spamu proszę.

Pozdrawiam.

W sumie nie powinienem się tutaj wypowiadać ale się nudzę, a jeżeli kolo zrozumiał swój bład i się do winy przyznał to według mnie zasługuje na skrócenie tego bana...
Wcześniej banów za kulturę nie miał, a tutaj bęc - dostaje tygodniowego - bez przesady. Z tego co pamiętam najpierw miał być kick, ban na 30 minut, godzinę, 3 godziny itd. , a nie jakiś admin od razu daje tygodniowego.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, Fatal1ty94 napisał:

4 lata temu dałbym komuś takiemu bana i na miesiąc ale w sytuacji gdzie na cs 1.6 umiera nie powinno to być więcej jak 1 dzień. 

Jak widać nie umiera i nie ma to wpływu na długości banów. Jest wielu graczy, dla których musimy nadal eliminować wyzywających żeby inni mogli normalnie grać bez wysłuchiwania takich rzeczy.

Spróbuję złapać MemesiO ale według mnie można tego bana skrócić. I na przyszłość radzę uważać na to co się gęga, bo akurat za obrażanie, wyzwiska i wiązanki bany są nakładane z najwyższą surowością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...