Skocz do zawartości
Drako

Jackpot i zmiany

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Zauważyłem, że jackpot może i działa jak powinien, natomiast jest to trochę not fair wobec niektórych.

Proponuję ustawić jakiś limit na klucze typu 10-20-30. Robi się pajacerka. Nowi gracze chcą coś wygrać, stawiają tam np 7 kluczy po czym nikogo nie chce tutaj obrazić stawia taki Kowalski 500 kluczy i tyle... Zraża to nowych graczy do gry.

Nie jest to fair wobec tych, którzy dropią te klucze kilka godzin dziennie i chcą coś wygrać stawiając w jackpot'cie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Drako napisał:

Witajcie. Zauważyłem, że jackpot może i działa jak powinien, natomiast jest to trochę not fair wobec niektórych.

Proponuję ustawić jakiś limit na klucze typu 10-20-30. Robi się pajacerka. Nowi gracze chcą coś wygrać, stawiają tam np 7 kluczy po czym nikogo nie chce tutaj obrazić stawia taki Kowalski 500 kluczy i tyle... Zraża to nowych graczy do gry.

Nie jest to fair wobec tych, którzy dropią te klucze kilka godzin dziennie i chcą coś wygrać stawiając w jackpot'cie.

Bezsensu -  na Twoim przykładzie - skoro ktoś stawia 7 kluczy to ma szansę wygrać mega pule 500 kluczy (tym samym osoba która stawia 500 również może sporo stracić, kwestia ryzyka), a jeżeli ktoś naprawdę uważa że to nie fair to niech po prostu nie stawia i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

49 minut temu, SQNFUN napisał:

Bezsensu -  na Twoim przykładzie - skoro ktoś stawia 7 kluczy to ma szansę wygrać mega pule 500 kluczy (tym samym osoba która stawia 500 również może sporo stracić, kwestia ryzyka), a jeżeli ktoś naprawdę uważa że to nie fair to niech po prostu nie stawia i tyle.

Ale jackpot bugują, produkuja klucze i skrzynki, i tak czuje reset serwerów, bo inni maja dziesiątki skinów każdego rodzaju. I nie fair bedzie to do tych, co normalnie skiny zdobywali, w tym ja. Ciekaw jestem co z Tym zrobią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ktoś stawia 7 kluczy, które przegrywa bo w jackpocie jest 500 kluczy- jackpot jest do pupy. Ale jak ktoś przy tym 1% szansy wygra 500 kluczy to jackpot już jest suuuuuper.

Ja swoje już przegrałem. Nie 7 kluczy, nie 100 czy 200 tylko wiele więęęcej. Jakoś mi ten brak limitu nie przeszkadza.

Jeśli męczysz się żeby znaleźć te 7 kluczy to zwyczajnie nie stawiaj ich na jackpota. Nawet jak masz 99% szans to i tak zawsze możesz przegrać :)

Na tym polega właśnie zabawa, którą nie wszyscy dobrze odbierają i po przegraniu swojego "majątku" rodzą się takie tematy. Możesz wygrać 500 kluczy stawiając 7, możesz przegrać stawkę 400 kluczy, z których 390 było twoich. SZCZĘŚCIE!!!

"Wejdź na jackpota i zdobądź majątek!" - coś w tym jest, prawda?

A robienie jakiś bezsensownych limitów to głupota. Każdy daje tyle ile chce i liczy się z tym, że może przegrać.

Tyle ode mnie.

@edit

@ENVYUS kennyS

Produkowanie skrzyń, kluczy? O czym mówisz??

Nie fer jest to, że od czasu resetu zdobyłem kilka kos i legendarnych skinów, których Tobie jak na razie nie udało się znaleźć? O.o

Dziesiątki skinów każdego rodzaju? Fakt- był mały bug i można było zdobyć za darmo dziesiątki skinów. Jednak nie wiedział o tym prawie nikt, a jedyne skiny, które dało się zdobyć to TYLKO pierwsze 3 z każdego rodzaju broni (te najtańsze), więc wątpię, aby ktoś na serwie miał kilkadziesiąt awp lore, noży, awp wild, ak jackal m4 howl itd itp. O.o

Edytowane przez dupadupadupadupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po co dodawać jakieś limity? Na tym właśnie to polega. Jeśli wydropiłeś te 7 kluczy i widzisz, że jest za duża pula, jak na Twoje szanse, to nie wbijaj do nich.  Zostaw sobie te klucze na otwieranie skrzyń. Masz tam o wiele więcej procent na "wygraną" niż na jackpocie. Dużo razy byłam świadkiem, jak ktoś do jackpota wrzucał 200kl przyszedł inny gracz dorzucił 2 klucze i wygrał. Taki jest jackpot im dasz więcej, tym masz większe szanse na wygranie. Możesz mieć niesamowitego farta, że na 1% wygrasz 100, 200 itd kluczy. Ten mod ma, jak najbardziej przypominać CS GO, więc dodawanie jakiś limitów jest niepotrzebne. 

edit:

evyus

Jaka znowu produkcja skrzyń/kluczy? O.o 

Edytowane przez Just NoOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sęk w tym, że nie ma tutaj żadnego zgrania graczy czy uczciwości. Startujesz z 20 kluczami w jackpocie zakładam. Wbijają osoby po 10 klucz i okej to idzie zrozumieć, ale jak wbije Ci taki pajac co postawi ponad 500 kluczy to jaki sens tutaj jest grać? Jaka uczciwość wzgledem innych którzy postawili te 10-20 kluczy, skoro komuś ciągle mało i trolluje sobie stawiajac po 500+ kluczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


39 minut temu, Drako napisał:

Sęk w tym, że nie ma tutaj żadnego zgrania graczy czy uczciwości. Startujesz z 20 kluczami w jackpocie zakładam. Wbijają osoby po 10 klucz i okej to idzie zrozumieć, ale jak wbije Ci taki pajac co postawi ponad 500 kluczy to jaki sens tutaj jest grać? Jaka uczciwość wzgledem innych którzy postawili te 10-20 kluczy, skoro komuś ciągle mało i trolluje sobie stawiajac po 500+ kluczy?

Widzę chyba nie czytałeś tego, co napisałem...

Zgranie i uczciwość? Przecież to jest jackpot. Jak pójdziesz na automaty, wrzucisz 20 zł i nic nie wygrasz to też będziesz miał problemy do właściciela klubu, w którym grałeś?

Nie chcesz stracić kluczy- nie graj. Chcesz z 20 kluczy zrobić 500- ryzykuj.

Ciekawi mnie co byś napisał, jeśli dzisiaj wieczorem wygrałbyś z jackpota 300 kluczy, wkładając weń jedynie 5...

Jeśli ktoś ma 500 kluczy, inny drugie tyle to czemu nie mogą próbować podwoić swojego "dobytku"?

Jak widzę, że w jackpocie jest 500 kluczy to daję w niego ile tylko mam. Czy to 200, czy 10. Może się poszczęści :) A jak nie to nie piszę o nakładaniu limitu na jackpota. Dodam, że jeszcze ani razu mi się nie poszczęściło i nie widzę w tym żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nic nie będzie zmieniane. To jest hazard i loteria. Jak na Bets-GO ktoś przegrywa zawsze pisał że ustawione to wszystko jest. Jak nie chcecie przegrywać to prosta sprawa. Nie grajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
DB4vXld.png 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...