Skocz do zawartości
Paszczak

Skarga Nodi

Rekomendowane odpowiedzi

Mapa - de_aztec 

Dzien godz - 26.02.2017.   8: 30

Dowód - 

Nick Gram sobie
SteamID STEAM_0:4:771004017
SteamCommunity ID 76561199502273766
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana Mina Pochylnia
Wykonano 26.02.2017 - 08:29:11
Wygasa 26.02.2017 - 08:59:11 (29 Minut(y) pozostało)
Zbanowny przez Nodi (Nodi)
Zbanowany na |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿| Multi-Head.pl [COD MOD 400][RESET MARZEC]^ 1shot1kill.pl (de_dustyaztec)
Wszystkie wygasłe bany 6

Gram saperem  caly czas i wiem gdzie stawiać miny. nigdy nie polozylem na pochylni.Mina byla polozona  kolo bsa a ziemi a nie pochylni.Ale oczywaicie Pan admin pod wplywem zdenerwowania ze wszedl w mine i zginol  dał bana za nicJak Pan admin daje takie bany prosze to uzasadnic bo jak niby ja mam sie od tego odwolać? Mam robic screeny gdzie stawiac miny? hehe . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko jak piszesz skargę to musisz mieć dowody na to że Ty coś zrobiłeś dobrze a admin albo umyślnie albo nie popełnił błąd. Nie pisz skargi skoro nie masz dowodów tylko napisz odwołanie w którym admin przedstawia dowody na winę gracza. 

Pisz tu: http://multi-head.pl/index.php?/forum/120-odwołanie-od-bana/

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Następnym razem patrz gdzie stawisz miny jedna była na pochylni zawsze patrze czyje miny i czy są dobrze postawione był to już nie pierwszy ban za miny  niestety nie mam screena gdyż u mnie nie wychodzą następnym razem nakręce demko na każdą minę niech strace 20 min na to ale co tam.

Sam sobie zaprzeczasz piszesz że nigdy nie położyłeś na pochylni  a to już twój 3 ban za miny na pochylni.

Edytowane przez Nodi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nodi nie masz bindu na screeny? Tym razem to skarga, teoretycznie nie musisz przedstawiać dowodów, choć happy Cie poprosił więc powinieneś je pokazać. Zbinduj sobie jakiś klawisz nie ma szans żeby Ci screenów nie robiło. Bind "k" "snapshot" pamiętaj, żeby zawsze mieć jakiekolwiek dowody demko ss cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
DB4vXld.png 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...