Skocz do zawartości
granul0ff

VACation

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam małą/dużą sprawe odnosnie mojego konta STEAM ktore posiadam juz kilka ladnych lat.. Przechodzac to tematu wiekosc adminow/graczy serwera GO#2 wiedziala ze dziele platforme z moim mlodszym bratem ktory gral na nim w CS:GO,a ja w 1.6(najgorszy blad mojego zycia) no i otrzymał VAC'a no i tu zaczyna sie historia rozmawiajac z SuNN na ts powiedział ze nie moge grac na tym koncie bo mam vaca i dostane perma jak nadal bede grac :/ i tutaj moje zapytanie prosba czy moglbym nadal grac na tym samym steam co do tej pory gram juz kilka miesiecy na waszej serwerowni jestem bardzo znanym graczem jak i topowym. Zakupienie nowego steam wiaze sie z nowym rankingiem, ranga, misjami oraz SVIP'em ktorego posiadam. Czy była by taka mozliwosc zebym nadal mogl byc czlonkiem waszej serweroni grajac na tym steam. czekam na odpowiedz.

Edytowane przez granul0ff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma możliwość żebyś grał na tym koncie z Vaciem, wejdziesz na serwer dostaniesz perma i bedziesz musiał  zrobić 100 reklam żeby dostać UB. Polecam zakupienie nowego steam co do SVIPA poproś opiekuna serwera albo super admina o przeniesienie usługi na nowe konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na MH jest zasada jeśli masz VAC = Koniec gdy na tym steamie.

Nawet zebranie większości serwera nic nie da jest to zasada nie do zmiany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
DB4vXld.png 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...