Skocz do zawartości
Th3End

Wywiad z wyimigimi... osobą spod nicku który łamie język!

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym przyjrzymy się osobie, której nicku nie potrafię wymówić, nawet napisać bez pomocy, chodzi oczywiście o @Wyimaginowany12332. :)

 

 

Cześć Wyimaginowany, masz kilka chwil na wywiad?


Witaj. Tak, możemy śmiało przeprowadzić wywiad.


Tak więc na początku powiedz Nam coś o sobie, jak masz na imię, ile masz lat, co robisz i takie tam.
 

Mam na imię Karol. Przeżyłem już 17 wiosen. Mieszkam i uczę się w Warszawie w Technikum Samochodowym. Jestem nowy na sieci, ale wywiad będzie doskonałym sposobem na bliższe poznanie mnie. Hmm, co tu by jeszcze o sobie Wam zdradzić? Gram sobie w Akademii Legii Warszawa jako środkowy pomocnik. Moje zainteresowania to motoryzacja, sport i oczywiście komputery (składanie ich, podkręcanie etc. )
 

Tak więc Karolu, powiedz Nam czy masz rodzeństwo? Jeśli tak to powiedz Nam kilka słów o nim
 

Owszem, mam rodzeństwo. Są ode mnie młodsi. Mianowicie, brat ma 9 lat, a siostra 7 lat.


Jakie są Twoje relację między Nimi?
 

W porządku, chociaż czasem denerwują, ale da się przeżyć.
 

Wspomniałeś o Akademii Legii, opowiesz coś o tym?
 

Jasne! Jak już wspomniałem, gram tam jako środkowy pomocnik. Na mojej koszulce widnieje numer 11. ;) Gram już tam 6 lat bodajże, więc mój skill w piłkę jest na dobrym poziomie. ;) Dla zainteresowanych kilka słów: Tak, potrafię ruletkę, flip flapa oraz tzw. dookoła świata. ;)
 

Gra w takim klubie jest dla Ciebie bardziej pracą, czy jednak zabawą?
 

Dobre pytanie. Odpowiedzią jest połączenie tych dwóch wątków. Jest to dla mnie pracą, ponieważ palę papierosy, które zamierzam rzucić. Zabawą również, bo lubię pograć w piłkę chociażby dla rozrywki. :)
 

Padł również temat Technikum Samochodowego, powiesz Nam coś o tym?
 

Interesuję się samochodami, więc stąd chyba ten wybór. W szkole idzie mi nie najgorzej, atmosfera w szkole też git. Nie narzekam. :)
 

Załóżmy że nie ma Cię tydzień, ciężko jest nadrobić "materiał" jeśli taki jest? :D
 

Jestem pracowity, więc dla mnie raczej nie, choć parę godzinek trzeba poświęcić.
 

Interesujesz się motoryzacją, powiesz kilka słów na ten temat?
 

Pronto. :) Lubię pogrzebać od czasu do czasu w samochodach bądź jakichś motorach. Lubię też wyjaśniać koledze, że jak w Aprilli RS 50 będzie ciągle nalewał mieszankę do cylindra to stąd ma świece mokre. :D Zostawmy to bez komentarza. xD Co jeszcze do tego? Myślę nad zakupem swojego samochodu, ale to po zdaniu prawa jazdy. :)
 

Jakie masz plany na przyszłość?



Myślę, aby zdać tę szkołę najpierw. Następnie pójść na Politechnikę Warszawską albo odrazu do warsztatu, aby dalej zagłębiać się w wątek motoryzacji. Może jakaś żona, pożyjemy zobaczymy, może ślub, małżeństwo, kto wie. :D 


Czyżbyś był zniechęcony do związków małżeńskich w młodym wieku? :D
 

Wolę się wyszaleć. :D Kawaler i te sprawy. :D
 

Są plusy i minusy małżeństwa, pamiętaj o tym. :D Nie sądzisz że bycie potocznie mówiąc, kawalerem przez całe życie, to życie zmarnowane?
 

Warto mieć drugą połówkę przy sobie. Ja niestety nie mam już drugiej połówki, bo nabiłem ją do lufki. :D Pozdro dla kumatych. :kappa:
 

Jakiego gatunku muzyki słuchasz?
 

Rap, hardstyle. Hardstyle, gdy gram w CS'a. Rap, gdy mam ochotę. :D Oraz oczywiście Nasze polskie disco polo czasem coś posłucham. :D
 

Skąd pomysł na taki nick, który większości łamie język?
 

A tak jakoś. Oznacza on: urojony, zmyślony. Wcześniej też grałem na nickach: Rudy, Kenaj. A teraz już taki pozostanie, na wieki wieków.
 

Jakich osób, z jakimi charakterami najbardziej nie lubisz?
 

Osób fałszywych. ;) Osób, którym coś dam, a jak ja już o coś poproszę to nie oddwdzięczą się. Nienawidzę też osób wywyższających się.
 

Jaki jest Twój ulubiony film?
 

Nie myślałem nad tym, musiałbym się głęboko zastanowić. Mogę powiedzieć, że gustuję w filmach science fiction, horrory.
 

Co Ci się szczególnie podoba w płci przeciwnej? :D
 

Charakter i urok osobisty co najwyżej. :)


Tym pytaniem zakończymy Nasz wywiad, chciałbyś coś dodać od siebie?

 

Tak, mam nadzieję, że będę mógł zostać tu jak najdłużej. Chciałbym też dodać, iż każdego chojraka w CS 1.6 zapraszam na pojedynek 1vs1. :D Bardzo się cieszę, że mogłem wziąć udział w owym wywiadzie, chyba tyle na dziś.
 

W takim razie bardzo dziękuję za udział w wywiadzie, powodzenia, pozdrawiam i do zobaczenia! :)
 

Wielkie dzięki! Czołem. :) Łączę pozdrowienia dla wszystkich, którzy to przeczytali.

 

 

 

Edytowane przez Th3End
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...