Jump to content
BOTv8.0,43

odwoładnie od bana |$L4$3R|~JDL~

Recommended Posts

Twój nick podczas gry:|$L4$3R|~JDL~

Godzina, data zdarzenia:

Wykonano 04.03.2017 - 22:52:17

Mapa:de_westwood_big

STEAM_ID / IP: 
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:1861531869'
[AMXBans] Twoje IP: '83.11.85.22

Uzasadnienie: no coz skoro admin romanikov jakims zajebistym cudem zobaczyl aima u kogos kto nie ma aima to prosze niech rozpisze teraz demko .. w innym przypadku prosze o zabranie temu "osobnikowi" admina badz chociaz upomnienie i kontrolowanie tego 'admina'

Edited by BOTv8.0,43
Link to comment
Share on other sites


Nie mam dowodów. Z kumplem jeszcze oglądaliśmy Twoją grę i było kilka takich sytuacji które wskazywało by na to, że posiadasz aima. Na przykład sytuacja w domku gdzie rzuciłeś smoke'a. Nie patrzyłeś się w stronę gościa, po prawej było okno, gość ledwo wychylił i celownik nagle znalazł się na głowie drugiego gracza. Na wcześniejszej mapie jak strzelałeś do ludzi to od razu była głowa i celownik w dziwny sposób kręcił się w okół głowy (Dziwny recoil broni). Wyglądało to tak jak byś na jedną rundę włączał aima, po czym kiedy zabiłeś gracza to po prostu go wyłączałeś bo już zabicie drugiego gracza było w pełni naturalne. No chyba, że jesteś takim wybitnym strzelcem. Jeśli tak to przepraszam za błąd. Do tego dodam, że dziwne uwagi w moją stronę jeśli chodzi o posiadanie uprawnień, nie były na miejscu. Mam zbindowane, że "Na serwerze obowiązuje kultura" a Ty zwracasz mi uwagę, żebym się uspokoił oraz napisałeś coś w stylu "Pierwszy raz jesteś adminem". (Ale nie odchodźmy od tematu). Jeśli popełniłem błąd to bardzo przepraszam. Tak jak mówiłem wcześniej, wyglądało mi to na aima. Ale jak widać, byłem w błędzie.

Link to comment
Share on other sites


Dajesz komuś bana dłuższego jak 30 minut to jesteś zobligowany posiadać dowodu na gracza, nie zamierzam grzebać za Ciebie w HLTV.

UB. A temat ląduje w waszym dziale adminowskim.

Edited by BeZzi
Link to comment
Share on other sites


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
kfLSwaa.png

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...