Skocz do zawartości
Eressei

Skarga na adminsitracje

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia : Myślę, że zbędne

Nick gracza : Administracja, która odpowiada za przyznawanie kodów na darmowego vipa 3 dni.

Dowody :

 

Świadkowie : ---

Uzasadnienie :  Od dłuższego czasu nikt kto zgłosił się po darmową usługę nie otrzymał jej.

Ja czekam już od środy, pobrałem klienta cs 1.6, ale mimo wwszystko darmowej usługo za to nie otrzymałem do tej pory.

Rozumiem, że czasem ktoś nie ma czasu i są opóźnienia 1-2 dni, ale z tego co widzę niektórzy czekają o wiele dłużej.

Edytowane przez Eressei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Eressei napisał:

Data zdarzenia : Myślę, że zbędne

Nick gracza : Administracja, która odpowiada za przyznawanie kodów na darmowego vipa 3 dni.

Dowody :

 

Świadkowie : ---

Uzasadnienie :  Od dłuższego czasu nikt kto zgłosił się po darmową usługę nie otrzymał jej.

Ja czekam już od środy, pobrałem klienta cs 1.6, ale mimo wwszystko darmowej usługo za to nie otrzymałem do tej pory.

Rozumiem, że czasem ktoś nie ma czasu, ale tak jest już spory okres czasu.

@Ania ;) @Danke:* @SUNN. @happy

 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmm z tego co widzę to kod został wysłany. Co do czasu oczekiwania - cóż, czasem się zdarza tak, że wątek gdzieś umyka w natłoku innych spraw i tematów za co przepraszamy. W takiej sytuacji zawsze można wysłać PW do któregoś z SuperAdminów.

Poza tym przez odzyskiwanie forum powstało pytanie czy ta oferta jest nadal aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki, kod otrzymałem, a co do wysyłania wiadomości -  SUNN, nie mogłem do Ciebie napisać, bo miałeś pełną skrzynkę odbiorczą a do Ani pisałem, niestety nie odczytała ;-)

Myślę, że wszystko wyjaśnione, można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
DB4vXld.png 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...