Skocz do zawartości
szczavi00

Turniej 5v5

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, mam propozycje żeby zrobic turniej 5v5 tak ja MM w CS:GO Nagrody można jakos ustalić np: piątka która wygra to dostanie S-Vipa na tydzien albo jakies skiny dla drużyny. Mam nadzieje że pomysł sie podoba na turniej 5 vs 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł nie raz był poruszany i odpada zupełnie. Mało kto by się pisał szkoła zaraz święta, matura i tak dalej, wątpię że ktoś ma czas. I wgl. organizacja, to nie jest takie proste jak się mówi. 

 

Odpada totalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł spko tylko, że był poruszany chyba 3-4 razy i nigdy nie wypaliło dlatego, bo ciężko zorganizować taki turniej albo ktoś sie wycofuje, albo sam organizator rezygnuje. Myślę, że jakby była dobra data i tych 5 uczestników miało swoich zastępców w razie godziny W to może i by coś wypaliło, lecz myślę że nie znajdzie sie chętny na taką organizacje, dlatego pomysł pewnie trafi do kosza jak za każdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszyscy negatywnie nastawieni

Dnia 8.03.2017 o 22:38, szczavi00 napisał:

Siemanko, mam propozycje żeby zrobic turniej 5v5 tak ja MM w CS:GO Nagrody można jakos ustalić np: piątka która wygra to dostanie S-Vipa na tydzien albo jakies skiny dla drużyny. Mam nadzieje że pomysł sie podoba na turniej 5 vs 5.

a ja jestem na tak.
Obecnie jest jakiś serwer mixowy do cs 1.6 na którym kompletnie nikt nic nie gra tak więc z tym nie ma lipy.
Jak byś zrobił ogarnięty temat z zasadami oraz w którym gracze będą się zapisywać, a następnie chciałbyś się tym wszystkim zająć to działaj.
Liczy się w sumie zabawa ale jeżeli to rzeczywiście będzie miało ręce i nogi to z nagrodami raczej nie będzie problemu. 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
DB4vXld.png 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...