Skocz do zawartości
MemesiO

Shoter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zostałem zbanowany na serwerze DD2+DM z powodem wstaw screeny (już wstawione), przed banem zostałem obrażany, wyzywany przez innych graczy. Nie patrząc na to, że poziom tego admina jest śmieszny. http://www86.zippyshare.com/v/jURpsrOT/file.html , było kilka takich zdań. Olane kompletnie, admin był widział, nic nie zrobił. Wolał zbanować admina, nie patrząc na forum/amxbans z momentu ssy.

Pragnę aby opiekun bądź S@ ukarał admina za kolesiostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@MemesiO Kolesiostwo powiadasz ? ,,poziom może ty masz śmieszny'' jeśli masz oczy to sprawdź czasem tabele ,,TAB'' i sprawdź czy jestem dostępny na serwerze jeśli już mowa o kolesiostwie i moim poziomie adminowania. Co dalej wchodzę na serwer cisza , spokój i zaczął się spam na u@ MemesiO wh. I nie było mnie wcześniej jak oni ciebie wyzywali a gdy już byłem nikt ciebie nie wyzywał ;)  więc jak to się mówi ,,masz problem'' nigdzie nie napisałem że na serwerze będę 24/7 siedział , mam swoje sprawy , zajęcia i wchodzę gdy jestem wolny , wyzywali ciebie jak mnie nie było więc nic nie poradzę że nie dałem im banów. Robisz ss-y wrzucasz je na forum i UBT bądź SA dadzą im bany proste? No proste. Co do skargi @BeZzi napisał. 

Tyle ode mnie dziękuje , Pozdrawia Admin z ,,kolesiostwem''. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


51 minut temu, BeZzi napisał:

Data zdarzenia :

Nick gracza : 

Dowody : 

Świadkowie :

Uzasadnienie: 

Rozmawialiśmy o tym zostosuj sie do wzoru.

po fakcie, nie mam zamiaru się do niego dostosować, nigdzie nie piszę, że jest taka zasada.

 

23 minuty temu, MeGusta napisał:

@MemesiO Kolesiostwo powiadasz ? ,,poziom może ty masz śmieszny'' jeśli masz oczy to sprawdź czasem tabele ,,TAB'' i sprawdź czy jestem dostępny na serwerze jeśli już mowa o kolesiostwie i moim poziomie adminowania. Co dalej wchodzę na serwer cisza , spokój i zaczął się spam na u@ MemesiO wh. I nie było mnie wcześniej jak oni ciebie wyzywali a gdy już byłem nikt ciebie nie wyzywał ;)  więc jak to się mówi ,,masz problem'' nigdzie nie napisałem że na serwerze będę 24/7 siedział , mam swoje sprawy , zajęcia i wchodzę gdy jestem wolny , wyzywali ciebie jak mnie nie było więc nic nie poradzę że nie dałem im banów. Robisz ss-y wrzucasz je na forum i UBT bądź SA dadzą im bany proste? No proste. Co do skargi @BeZzi napisał. 

Tyle ode mnie dziękuje , Pozdrawia Admin z ,,kolesiostwem''. 

Obrażali mnie na chwile przed banem, a ty musiałeś mnie sprawdzać, co z tym idzie widziałeś co piszą. Czytaj ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostosujesz sie do wzoru albo skarga poleci do kosza.

 http://www21.zippyshare.com/v/PtvxgGZ4/file.html 

Napiszesz, że dodano to dopiero po napisaniu Twojej skargi owszem, ale jesteś na forum już tak długo, że powinieneś wiedzieć o wzorze.

Po za tym na tym ss widać obraze w Twoją strone nic po za tym, dlatego przedstaw dowody na wine admina, że był na serwerze i nie reagował. Najlepiej demko z gry.

Przypominam, że skarga bez wzoru wyląduje w koszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@BeZzi z miłą chęcią, mogę podać czas w którym admin jest na spect i ja zostaje wyzywany. HLTV niestety nie monitoruje rozmów żywych graczy przynajmniej na DD2+DM co można zaobserwować na demku:

http://www115.zippyshare.com/v/uwEZlIiV/file.html

 

Minuta między 11:00 a 12:00 widać jak co chwile się zatrzymuje by odpisać, raz tylko wyskakuje komunikat na say po mojej śmierci. Tak to HTLV nic nie monitoruje, lecz widać, że admin był  na serwerze na spect i to olał.

 

 

Jak to udowodnie, proszę popatrzyć na screen z 1 posta, teraz na demko, "12:27: M.I.S.I.O.R. has left the game", ten sam czas, ta sama chwila, HLTV nie pokazuje rozmów. Tyle w temacie.

 

 

Ps. Pozatym, jak człowiek z UBT może banować za SSy zamiast nagrywać demko. Przecież to jest paranoja, jeszcze pisze, że ludzie mu spamowali na u@ więc dał bana. @happy #URLOP kogo wy to przyjmujecie...

Edytowane przez MemesiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 @MemesiO twoje jedyne słowa co znalazłem zero zgłoszeń o obrażaniu.

17:54:12: [adminchat.amxx] [amx_asay] MemesiO : brawo ty, banujesz
17:54:17: [adminchat.amxx] [amx_asay] MemesiO : i bylego opiekuna

Ponadto, co to do mnie kogo przyjmujesz? Sam nie umiesz do wzoru się dostosować od wczoraj na forum nie jesteś, nie jedną robisz awanturę z byle gówna. Dostałeś ssy wstawiasz i grasz, a nie masz wiecznie problemy że niby @MeGusta robi kolesiostwo. Co prawda HLTV nie zapisuje rozmów ale w logach nic nie ma o twoich zgłoszeniach, więc słowo przeciw słowu?

Dla mnie skarga odrzucona powody? Krótko nie dostosowanie do wzoru i nie jest adekwatna do przewinienia admina. Brak konkretnych dowodów. 

Więc uspokój się ja w UBT po pierwsze nie jestem, po drugie admin ma prawo robić ssy, więc się nie czepiaj o pierdoły. :)

Obraża robisz ssy, zgłaszasz i tyle, plus dajesz dowód że admin nie reaguje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
DB4vXld.png 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...