Skocz do zawartości
Sz3rg0wy ! .

Ban za banem ...

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Sz3rg0wy ! .

Godzina, data zdarzenia: codziennie  o kazdej godzinie

Mapa: na każdej juz otrzynałem bana, jestem chyba tutaj rekordzista

STEAM_ID / IP:

Uzasadnienie:

Witam mam problem z którym męczą mnie admini od tygodnia..

Jestem nowym graczem na necie znalazłem ten serwer, ale mniejsza...

Chodzi o to, że na początku wbijałem sobie lvl normalnie wszystko pięknie aż któregoś dnia wszedłem na serwer i zacząłem szybciej biegać...

Wasz serrwer ustawił mi komende na szybkie bieganie, co denerwuje administratorów i dają mi co chwile bana, co chwile im pisze na u@ czy może mi ktoś z nich pomóc pójsc na ts, ale nikt nie udzielił chęci pomocy jedynie co to jestem tutaj rekordzistą banów za jakąs komende cmd na szybkosc... Wchodzę ban na 1h po 1h wchodze i od razu ban na 1h...

Te 3 komendy, które są na poprawe biegania wpisałem w konsoli nawet zapisałem je w  confingu i dalej tak biegam...

Nie moge w ogóle grać, bo co 1 minute dostaje bana na 1h...

Ktoś pomoże?

Załozyłem juz dwa tematy o tym, ale jeżeli jakiś błąd zrobiłem to proszę jeden usunąć aby nie było spamu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co to za admin @Darshil bo nie mogę znaleźć jego konta na forum, a chciałbym aby przedstawił dowody na bana :

http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=j

@SQNFUN To nie Twój dział zostaw takie sprawy UBT.

// sprawa wydawała mi się na tyle poważna że musiałem interweniować :D 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten problem  glownie tyczy sie mnie wiec odpisuje ci    dostajesz bana za  komende na speeda na ktorej latasz i masz   gdzies  co sie pisze na  admin sayu

Pisalem ci   2 razy dzis : albo  usun zawartosc  configu i zrob od nowa  lub    zmien  go na odczyt /zapis bo  jak wpisujesz nie moze  nadpisac  tego.

Zreszta     kilka dni temu  upominalem chyba 5  razy potem  napisalem ci jakie komendy wpisac, a ty dalej swoje gdybys  chcial     na necie bys sprawdzil jak to zrobic.

 

http://d1.hltv.org.pl/srv23609/HLTV-1703181732-cs_assault_1337.dem.zip  widac na demku jak pisalem o  configu..

 

@Sz3rg0wy ! . ja tez pracuje i co w zwiazku z  tym    sprawdzenie neta nie boli tak samo ucze  sie pisania klas po pracy... grzebie grzebie  az sie dokopie.

 

Druga sprawa  ze     czasem rzeczywiscie te komendy przez  server   sie ustawiaja przez resetowanie  stat na innym     codzie naszym i wbijanie na cod 45k pisalem juz kiedys poprzednim opiekunom ale dotad to nie  naprawione.

Zreszta  rozmawialem  z @happy

 

@BeZzi

@happy   demka nie rozpisze  bo   jako NS nie moge odtworzyc  blad   protocol 48... okolo 10 min chyba wszedl od  poczatku biega   ze speedem mimo upomnien i bindow przed banem mu napisalem  ze ma usunac  config  wiec nie czuje sie winien.

Edytowane przez Baldeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Owszem nie wypieram się, ale zrozum nie  mam tyle lat np co Ty, ze znasz sie na wszystkim..

Przychodzę po pracy i chce tylko pograć, ale nie mogę, bo  co chwile bana dostaje, pisałeś mi o tym confingu, ale zapytałem się jak się to robi? bo nie znam się tak jak wy to otrzymałem bana wszedłem po 1h byłem na spect zeby nie grac i nie dostać znów bana, pisze na u@ pomoze  mi ktoś? napisałem to 3 razy wam i nikt nie był chętny aby mi pomóc

Zrozum ja tu nie przyszedłem po to aby krytykować administracje lub Cie oskarzyć, robicie swoją role jaka do was nalezy i tyle krótka piłka, tylko po to aby mi ktoś z forum pomógł to naprawić, bo wy jako administracja nie potraficie pomóc dla nowego gracza, najlepiej go od razu zbanować...

Nie mój wiek abym siedział po jakims forum po prostu chce tylko sobie pograć

Edytowane przez Sz3rg0wy ! .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@BeZzi nie chce aby się tłumaczył, niech będzie, że wszystkie bany są słuszne..

Chce tylko aby mi ktoś pomógł to ogarnąc i chce sobie w spokoju pograć to tyle..

Administracja tam nie umie w ogóle pomóc najlepiej od razu ban :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Sz3rg0wy ! . ustawiasz cl_forwardspeed na 400 i nie biegasz szybciej. Chyba że masz jakiegoś binda co zmienia automatycznie Ci komendę, wtedy usuń swój confing i wejdź znów do gry ( confing sam się utworzy ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Postaraj się ogarnąć cfg pobierz jakieś z neta wklej w cstrike wszedłem na serwer pograłem trochę Twoją klasa i to jest niemożliwe żeby tak szybko chodzić bez komendy.

Ban słuszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
rlxMnQd.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...