Skocz do zawartości
Bezzi

[ZREALIZOWANE] Sygnatura

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj (awatar, sygnatura itd..): Sygnatura

Tematyka: Jak na obrazku 

Render/stock (link do obrazka, z którego ma być wykonana praca): napis-life.jpeg 

Kolorystyka: Kolorowa

Rozmiar: Maksymalny na sygnaturke

Napis: BeZzi Opiekun UBT

Inne uwagi: Najlepiej jakby napis BeZzi był na górze a Opiekun UBT na dole, ale zróbcie wedle uznania. Obrazek jest po to żeby żeby pokazać wam jak ma wyglądać napis :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hahaha nawet spoko, ale jakbyś mógł sie pozbyć tych czarnych obramówek przy literach i jakoś lekko podświetlić :D 

Super! :D Poczekam jeszcze na prace innych :D 

 

@.:Aga:. Twoje prace są naprawdę świetne szczerze spodziewałem sie dobrej pracy ale to co zrobiłaś to mistrzostwo :D Dziękuję ;* 

Edytowane przez BeZzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Th3End napisał:

@BeZzi Kochanie, mam nadzieje że się podoba. Włożyłem w to tyle serca. <3

ka78yDT.jpg

Prace o niebo lepsza niż Vexa pomyśle nad nią jest piękna <3 

Edytowane przez BeZzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Robicie tylko niepotrzebny syf tymi swoimi "smieszkowymi" paintogownami.

@SQNFUN to sobie poczekasz =)

Myślisz że kim Ty jesteś żeby mi mówić co mną robić? Gowno wiesz a się wpierniczasz, nie Ty mnie z mojej pracy rozliczasz tylko mój opiekun, który zna sytuację więc w tym temacie masz za przeproszeniem gówno do gadania.

Z głowa coś typie chyba masz nie tak, z tego co mi wiadomo mam urlop więc dlaczego miałbym podczas urlopu robić pracę dla jakiegoś typa który ma nierówno pod sufitem? ;)

Edytowane przez Natsu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


22 godziny temu, Natsu! napisał:

Robicie tylko niepotrzebny syf tymi swoimi "smieszkowymi" paintogownami.

Zamiast pouczać innych sam byś mógł wziąść się do roboty, a nie spamować niepotrzebnymi uwagami.
Ja od środy czekam na Twoją pracę.

EDIT VEX: @SQNFUN proszę, nie spamuj tym wszędzie, wystarczy odświeżyć swoje zlecenie.. 
EDIT: wszędzie? Po prostu denerwuje mnie coś takiego że kolo który kompletnie nic nie robi poucza innych aby nie wrzucali swoich prac.
EDIT#2: Skoro masz urlop to lepiej zajmij się nauką niż wypisywaniem takich pierdół...

 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Użytkownicy, którzy chcą pomóc, mają wstawiać ogarnięte prace, a nie z painta.. @VEX` zadbaj, aby takie coś znalazło się w regulaminie i aby każdy się do tego stosował. 

Otwieram. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...