Skocz do zawartości
Bezzi

[ZREALIZOWANE] Sygnatura

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj (awatar, sygnatura itd..): Sygnatura

Tematyka: Jak na obrazku 

Render/stock (link do obrazka, z którego ma być wykonana praca): napis-life.jpeg 

Kolorystyka: Kolorowa

Rozmiar: Maksymalny na sygnaturke

Napis: BeZzi Opiekun UBT

Inne uwagi: Najlepiej jakby napis BeZzi był na górze a Opiekun UBT na dole, ale zróbcie wedle uznania. Obrazek jest po to żeby żeby pokazać wam jak ma wyglądać napis :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hahaha nawet spoko, ale jakbyś mógł sie pozbyć tych czarnych obramówek przy literach i jakoś lekko podświetlić :D 

Super! :D Poczekam jeszcze na prace innych :D 

 

@.:Aga:. Twoje prace są naprawdę świetne szczerze spodziewałem sie dobrej pracy ale to co zrobiłaś to mistrzostwo :D Dziękuję ;* 

Edytowane przez BeZzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Robicie tylko niepotrzebny syf tymi swoimi "smieszkowymi" paintogownami.

@SQNFUN to sobie poczekasz =)

Myślisz że kim Ty jesteś żeby mi mówić co mną robić? Gowno wiesz a się wpierniczasz, nie Ty mnie z mojej pracy rozliczasz tylko mój opiekun, który zna sytuację więc w tym temacie masz za przeproszeniem gówno do gadania.

Z głowa coś typie chyba masz nie tak, z tego co mi wiadomo mam urlop więc dlaczego miałbym podczas urlopu robić pracę dla jakiegoś typa który ma nierówno pod sufitem? ;)

Edytowane przez Natsu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


22 godziny temu, Natsu! napisał:

Robicie tylko niepotrzebny syf tymi swoimi "smieszkowymi" paintogownami.

Zamiast pouczać innych sam byś mógł wziąść się do roboty, a nie spamować niepotrzebnymi uwagami.
Ja od środy czekam na Twoją pracę.

EDIT VEX: @SQNFUN proszę, nie spamuj tym wszędzie, wystarczy odświeżyć swoje zlecenie.. 
EDIT: wszędzie? Po prostu denerwuje mnie coś takiego że kolo który kompletnie nic nie robi poucza innych aby nie wrzucali swoich prac.
EDIT#2: Skoro masz urlop to lepiej zajmij się nauką niż wypisywaniem takich pierdół...

 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...