Skocz do zawartości
Ripton

[UB] Odwołanie ab lol

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Dałem mu teraz bana z powodu: AKTUALNY BAN admin Regev zbanowal go 1 Wiec ja tylko w tym momecie wykonalem moje polecenie.Czyli zbanowanie Tego Gracza za aktualnego bana. Wiec nie piszcie do mnie w tym Temacie tylko do admina Regeva.Tyle mam do powiedziena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Mow Mi Dave1 Regev zrobił mu ssy 23 minuty temu, po czym wrzucił ss'y i dostał UB. Ty go zbanowałeś po otrzymaniu UB. Lepiej wejść na forum i być pewnym czy ban którego chcesz dać jest słuszny :P

Edytowane przez ROMANIKOV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żartujesz sobie w tym momencie? Owszem dostał ss i zaraz po chwili je wstawił na forum dlatego dostał UB. A Ty nałożyłeś na niego bana z powodem Aktywny nie sprawdzając bansa ani forum, co to w ogóle za tłumaczenie? 

2 minuty temu, Mow Mi Dave1 napisał:

Tak Dałem mu teraz bana z powodu: AKTUALNY BAN admin Regev zbanowal go 1 Wiec ja tylko w tym momecie wykonalem moje polecenie.

Czyje polecenie? Graczy? Którzy klneli wyzywali go a Ty nie reagowałeś? 

 

3 minuty temu, Mow Mi Dave1 napisał:

Czyli zbanowanie Tego Gracza za aktualnego bana. Wiec nie piszcie do mnie w tym Temacie tylko do admina Regeva.Tyle mam do powiedziena.

O nie nie to Ty masz nam wyjaśnić na jakiej podstawie dałeś bana za aktywny, bo nic z tego nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Mow Mi Dave1 Nic nie rozumiem co chcesz powiedzieć. Masz opcje edytuj nie pisz posta pod postem.

3 minuty temu, Regev napisał:

Bo sądziłem że ma wh nie chciałem go od razu banować za WH tylko dałem ss"y

Dlaczego nie sprawdziłeś bansa 6 raz ten gracz dostał ss. Wiesz jak to sie kończy prawda? 

Temat ląduje w waszym dziale adminowskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...