venividiwandi Posted April 1, 2017 #438084 Posted April 1, 2017 o tak! Kajtek i Maniek, który jest który?
SQNFUN Posted April 1, 2017 #438086 Posted April 1, 2017 Nazywa się Fanta, ma 15 lat i 4 dni temu miała operacje. Piesek, a właściwie suczka czuje się dobrze i życzę jej aby mnie przeżyła
Mentosik. Posted April 1, 2017 #438089 Posted April 1, 2017 Teraz, Komisarz SQNFUN napisał: Nazywa się Fanta, ma 15 lat i 4 dni temu miała operacje. Piesek, a właściwie suczka czuje się dobrze i życzę jej aby mnie przeżyła @Mentosik.: - Skun, a ten twój pies to taka suka? Chodzi mi o to czy Cie wkurza @Komisarz SQNFUN: - No suka z niej heh
yeeee boiiii ツ Posted April 13, 2017 #441149 Posted April 13, 2017 Godzinę temu, VEX` napisał: Stefan puszcza wam oczko Powiem ci, że bardzo ładny
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
1
1
1
1
Popular Days
Apr 1
3
Apr 13
2
Top Posters In This Topic
venividiwandi 1 post
Mentosik. 1 post
SQNFUN 1 post
VEX` 1 post
Popular Days
Apr 1 2017
3 posts
Apr 13 2017
2 posts