Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Konkurs na gracza miesiąca!

Najwięcej fragów na mapie.

Czas trwania: 03.04.2017 do 01.05.2017 
 

Zabawa polega na zdobyciu jak największej ilości fragów na serwerze. Wszystkich gorąco zachęcam do udziału w konkursie. Pierwsze 3 osoby zostaną nagrodzone.

 

Regulamin:
 

Konkurs trwa na serwerach: DD2#1, DD2#2, DD2/INF, FFA, CS:GO ONLY AWP, CS:GO #1-9, CS:GO BF4.

Screeny najlepszego wyniku proszę wstawiać od razu do podglądu oraz pod tym postem.

Próby oszustwa będą karane.

Udział w konkursie dla każdego gracza!
 

 
 

Wzór:
 

Nick:

Serwer:

Data:

Screen: 

 

Nagrody:
 

1. Vip na 2 miesiące lub Svip 1 na miesiąc na dowolnym serwerze + ranga na forum i ts ‘Gracz miesiąca’

2. Vip na 2 miesiące na dowolnym serwerze.

3. Vip na 1 miesiąc na dowolnym serwerze.

Edited by Ripton
Posted

watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

  • Replies 14
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...