Medusa Posted April 5, 2017 #439013 Posted April 5, 2017 (edited) Nick: Medusa Wiek: 20 Doświadczenie (w byciu adminem): Myślę ,że mam jakieś byłem Adminem na cod-modach amx mam obeznane komendy znam ... Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8/10 Staż w CS-sie: 6/7 Lat Steam / NonSteam: STEAM Dlaczego Ty: Te pytanie zawsze jest trudne od pewnego czasu dużo na serwerze jest ludzi na AB oraz Oszustów co kradną skiny chciałbym się zająć tym osobiście wiele osób uważa ,że może bym banował za Free ale tak nie jest potrafię rozpoznać czitera oraz kto jest na Aktywnym banie itp Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Gram w sumie ciągle prawie w cs'a online dziennie od rana do wieczora na STEAMIE jak ktoś z znajomych gra to gram : 3 Kontakt: STEAM LUB TUTAJ NA FORUM PW Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Medusa/80.72.33.58:27275/ Pozwolenie przed czasem od następnego podania mam od @happy żeby nie było Edited April 5, 2017 by Medusa
Drako Posted April 5, 2017 #439023 Posted April 5, 2017 (edited) Na nie. Powód podał bezi i jest on w dziale skargi. Edited April 6, 2017 by Drako yolo
Medusa Posted April 5, 2017 Author #439026 Posted April 5, 2017 5 minut temu, Drako napisał: Na nie, ze względu na nieprzestrzegania regulaminu Wszystko inne spełniasz, natomiast wyraźnie pisze na końcu wzoru XD "Jeśli Twoje podanie zostało odrzucone, kolejne możesz składać po upływie 14 dni od momentu odrzucenia przez Administrację. W innym przypadku zostaniesz ukarany ostrzeżeniem na forum." Przepraszam za wypowiadanie się w podaniu Drako czytaj z zrozumieniem mam pozwolenie na złożenie podania od Super Admina @happy
Tomass ツ Posted April 5, 2017 #439035 Posted April 5, 2017 Na Tak. +Steam +Mikro +Pracuje nad kulturą na serwerze +Zgłasza u@ +Pomocny Powodzenia
Maajkeel Posted April 6, 2017 #439075 Posted April 6, 2017 Chcesz banować ludzi za AB a sam na nim grasz xd.
Medusa Posted April 6, 2017 Author #439111 Posted April 6, 2017 5 godzin temu, Maajkeel napisał: Chcesz banować ludzi za AB a sam na nim grasz xd. Polecam czytać z zrozumieniem to nie jest mój STEAM ... tylko ktoś mi dawniej ukradł STEAM zupełnie inne IP JEST i AB mam mieć ? śmieszne haha
Missia Posted April 6, 2017 #439128 Posted April 6, 2017 Kolega dostał bana i na serwerach i na forum. Temat leci do kosza.
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
3
1
1
1
Popular Days
Apr 5
4
Apr 6
4
Top Posters In This Topic
Medusa 3 posts
Maajkeel 1 post
Drako 1 post
Tomass ツ 1 post
Popular Days
Apr 5 2017
4 posts
Apr 6 2017
4 posts