Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Rodzaj (awatar, sygnatura itd..): Tło na forum

Tematyka: Multi-Head

Render/stock (link do obrazka, z którego ma być wykonana praca): ---

Kolorystyka: Ciemna

Rozmiar: Taki jak tło na profilu

Napis: SQNFUN

Inne uwagi: Chciałbym jakieś fajne tło, które składałoby się z wyśrodkowanego napisu SQNFUN oraz samych czaszek w tle (czaszek = obecnego loga MH).
Coś w tym stylu
Czaszki-CZ1-440x440.jpg

Edited by SQNFUN
Posted (edited)
4 godziny temu, Ripton napisał:

ve3x8p.jpg

Coś takiego? :D

Tak, coś takiego tylko tło w niektórych miejscach ma inny kolor no i ten napis mi się trochę nie podoba ;) 
Jakby Ci się chciało to możesz spróbować coś jeszcze zakombinować i tym samym czekam dalej na inne prace grafików.
P.S też nie znam aktualnego rozmiaru tła profilu, w temacie jest napisane 1300x200 ale nie wiem czy to jest dalej aktualne.

@Ripton w sumie wolałbym aby tło było czarne, takie jakie jest na forum no i dalej ten napis mi nie pasuje xDD

Edited by SQNFUN
Posted
10 godzin temu, ~KUCYK~ napisał:

Proszę liczę na miłą opinie :) 

ASDFGH0000.jpg

Mam wrażenie że ukradłeś prace @Riptona, trochę ją uciąłeś, dodałeś filtr oraz swój napis - ogólnie mi się nie podoba.
 

 

9 godzin temu, Natsu! napisał:

@SQNFUN

 

07409-d16f62b1-a9f1-4b1a-91b8-64b1ac9fb0

Mam wrażenie że te czaszki są jakieś nie wyraźne oraz sam napis za bardzo mi się nie podoba ale o takie tło - tak jak u Riptona mi chodziło.
Poczekam jeszcze na prace innych, właściwie to teraz chodzi tylko o napis, bo ciągle jakoś nie podoba mi się jego czcionka jak i sposób wkomponowania w tło. :( 

  • Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...