~Szejk` Posted April 9, 2017 #440033 Posted April 9, 2017 (edited) Witajcie ! Postanowilem powrocic na forum, naprawilem komputer, kupilem sprzet. Moge grac dalej ! Zobaczycie mnie na serwerach : Go mod #1,#4 oraz ODD#2. : ) Pozdrawiam, Magik. ;> @Doman nie jeste snajpere :c, Taa ty sie tam nadajesz XD Edited April 9, 2017 by `.Fr3SH
Doman Posted April 9, 2017 #440035 Posted April 9, 2017 (edited) Cześć Ps: Dawaj na awp @`.Fr3SH nauczę Cie xd Edited April 9, 2017 by Doman
venividiwandi Posted April 9, 2017 #440045 Posted April 9, 2017 Dobra dobra, ale magik to odszedł i nie wrócił, więc siemankooo,.....................
Xiaulin Posted April 9, 2017 #440156 Posted April 9, 2017 witam zapraszam także na serwer dd2 inf milłej zabawy
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
1
1
1
1
Popular Days
Apr 9
14
Top Posters In This Topic
Doman 1 post
yeeee boiiii ツ 1 post
aureox 1 post
~Szejk` 1 post
Popular Days
Apr 9 2017
14 posts