Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Czy oprócz Ciebie ktoś jeszcze ma takie problemy? 

Ktokolwiek?

Zrobię specjalnie dla Ciebie poradnik, jak się tego pozbyć.

 

@SQNFUN może tak wróć do pc zamiast pisać wiadomości z klopa, z tel

Edited by Bene
Posted (edited)
10 minut temu, Bene napisał:

Czy oprócz Ciebie ktoś jeszcze ma takie problemy? 

Ktokolwiek?

Zrobię specjalnie dla Ciebie poradnik, jak się tego pozbyć.

Po prostu wyjaśnij mi dlaczego co jakiś czas znikają ikonki i to napraw.
Ostatnio nie widziałem połowy ikonek ale widziałem ikonkę supporta, a dzisiaj już nawet supporta nie widzę.
2gvod1g.jpg 
118j715.jpg 

EDIT: Nie rozumiem Twojej edycji posta, jestem na PC, a po za tym co to ma wspólnego z tematem?

Edited by SQNFUN
Posted

watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...