SQNFUN Posted April 14, 2017 #441275 Posted April 14, 2017 (edited) Zrobicie w końcu coś z tymi ikonkami od rang? Edited April 14, 2017 by SQNFUN
Bene Posted April 14, 2017 #441448 Posted April 14, 2017 (edited) Czy oprócz Ciebie ktoś jeszcze ma takie problemy? Ktokolwiek? Zrobię specjalnie dla Ciebie poradnik, jak się tego pozbyć. @SQNFUN może tak wróć do pc zamiast pisać wiadomości z klopa, z tel Edited April 14, 2017 by Bene
SQNFUN Posted April 14, 2017 Author #441450 Posted April 14, 2017 (edited) 10 minut temu, Bene napisał: Czy oprócz Ciebie ktoś jeszcze ma takie problemy? Ktokolwiek? Zrobię specjalnie dla Ciebie poradnik, jak się tego pozbyć. Po prostu wyjaśnij mi dlaczego co jakiś czas znikają ikonki i to napraw. Ostatnio nie widziałem połowy ikonek ale widziałem ikonkę supporta, a dzisiaj już nawet supporta nie widzę. EDIT: Nie rozumiem Twojej edycji posta, jestem na PC, a po za tym co to ma wspólnego z tematem? Edited April 14, 2017 by SQNFUN
Bene Posted April 14, 2017 #441452 Posted April 14, 2017 Wątek został zamknięty przez moderatora forum.Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
2
Popular Days
Apr 14
4
Top Posters In This Topic
Bene 2 posts
SQNFUN 2 posts
Popular Days
Apr 14 2017
4 posts