Skocz do zawartości
Mati Guzior Ombre

Imigrant

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, imigrant po zmianie nadal jest za dobry, klasy bez eliminatora do m4 nie mają żadnych szans z nim na odległość. Na serwerze cod400 gdzie klasy są raczej o poziom lepsze niż u nas jest klasa śmierć która ma m4 eliminator, 1/1 z kosy i 3 skoki więc proponuje z Imigrantem iść w tym kierunku ponieważ samo m4+eliminator kwalifikuje się do premki a on ma dodatkowo 10 dmg i jak wiemy wiele więcej. Zapraszam graczy do wyrażenia swojej opinii na temat Imigranta. 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również uważam, że to jest za mocna klasa, zmniejszcie z 10 dmg na 5 dmg. Zostawcie eliminator i że widzi niewidki. Zamiast 1/3 he zróbcie dodatkowe skoki. POZDRAWIAM :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak teraz ?. Mam prawie 100 lvl full hp i prawie full wytrzymalosc i nie ma takiej mozliwosci zebym dal rade takiego kapitanowi nawet bo widze ze niby niema dodatkowego dmg a wiecej normalnie wali niz ja.

Na koniec powiem tak takie 21 lvl imigrant nie ma szans z innymi premkami moze 1 ale to wyjatek. I niech kazdy nia zagra i zobaczy a nie kazdy gada a wogole nie gral ta klasa.

Edytowane przez Ze co ze niby AIM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I niech sie Vister wypowie na ten temat bo widzialem ze cos tam prubowal kogos zabic ale nie dal rady nawet zabrac 100 hp z tego co widzialem.

Ale wogole nie pomysleliscie o jednej rzeczy jak zabic Stalker jak dmg z m4 w cialo to jakies 9-14 dmg a hs nie walniesz bo jest na to niewrazliwy jak cos robicie to pomyslcie dokladnie bo wedlug mnie najlepszym wyjsciem bylo by usunac na stale ta klase.

Edytowane przez Ze co ze niby AIM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak sobie myślę. Jak by zabrać mu eliminator ale przywrócić dodatkowe DMG.  Wtedy byłby większy DMG ale za to miałby rozrzut. Trzeba pamiętać również że widzi on niewidzialnych/posiadających kamuflaż i posiada 1/3 z HE.  Co również jest cenną umiejętnością.  

@ Klasa przerobiona. 

Edytowane przez VisTeR.'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...