Skocz do zawartości
Doman

Frosta- smaczna i prosta.

Rekomendowane odpowiedzi

@Witam ^^ 

Zapraszam na wywiad ze smacznym @Frost` :D

Doman

Frosta

http://i.imgur.com/t5FNshw.jpg

 Tak więc powiedz czytelnikom kim jesteś oraz gdzie możemy spotkać takiego osobnika?

Na imię mi Mateusz, mam 16 lat. Jeżeli chodzi o występowanie to Radomice mała miejscowość niedaleko Kielc.

 16 lat to jeszcze młoda owieczka z Ciebie :D Lubisz swoją miejscowość? Czym się wyróżnia na tle innych miast? 

Czy lubię? Oczywiście, chociaż czasem jest nudno to razem z kolegami zawsze coś wymyślimy. A wyróżnia się tym, że to nie jest miasto :D 

Wolisz wieś i jej walory czy życie miejsce, chaos, spaliny? Która opcja Cię bardziej przekonuje?

Hmm, mimo wielu obowiązków na wsi(a jest ich naprawdę sporo), to nie zamienił bym tego na mieszkanie w mieście.

Właśnie- obowiązki na wsi. Jeździłeś kombajnem przy żniwach?

Za małego smarka była to wielka frajda, ale z wiekiem przeszło.

Z tego co wiem to masz brata, kogo jeszcze zaliczymy do Twojej rodziny?

A skąd Ty to wiesz? :o A brata mam tylko jednego na szczęście. 

Na snapie policję nagrywaliście :D  Żyjąc na wsi na co dzień masz styczność ze zwierzętami gospodarczymi, masz może chomiczka, króliczka bądź pieska?

Jeżeli chodzi o zwierzęta, to mam 2. psy kilka gołębi i kur.

A przynosisz jajeczka od kurek dla babci? Zajmujesz się zwierzętami Ty czy Twój brat?

Babcia ma swoje gospodarstwo :P A zwierzętami to różnie, zależy kto ma czas ja, brat czy też tata. 

Jesteś w takim wieku, że przygody z rolką papieru przed komputerem nie wystarczają. Masz dziewczynę, albo kogoś, kto Ci się podoba?

Aktualnie dziewczyny nie posiadam, ale jest jedna dziewczyna, która mi się podoba :D 

Możesz nam opisać jaka ona jest? Bardzo możliwe, że w komentarzach pojawią się propozycje od starszych kolegów co i jak zrobić :D 

Nie ma co tu dużo pisać :D Ładna i mądra dziewczyna, a i ma poczucie humoru. Propozycji nie potrzebuję, jakoś dam radę. 

Kończysz trzecią gimnazjum i co planujesz dalej robić w życiu? Myślałeś już o tym?

Tak, myślałem... Mam zamiar się wybrać do ZSZ na zawód elektronik, a później być może wujek załatwi mi jakąś prace za granicą :D 

Dlaczego praca za granicą, a nie tutaj, gdzie wylano pot i krew abyśmy mogli dzisiaj być wolni?

Wszyscy wiemy jakie są realia życia w Polsce... A ja nie chcę żyć cały czas z myślą czy zostanie mi coś kasy do pierwszego.

Słusznie, poza krzyczeniem na swoich biednych redaktorów fp, co robisz w wolnym czasie?

Ogólnie to nic, siedzę przed komputerem lub wyjdę pojeździć na rowerze, aczkolwiek chciałbym się zapisać na jakieś sztuki walk.

Taki młody, a już chce się bić, skoro mieszkasz na wsi to domyślam się, że słuchasz disco w polu, prawda? :D 

Jeżeli jest jakaś fajna nutka to czemu nie :D Ogólnie nie przywiązuję uwagi do tego jaki typ muzyki dzwoni mi w słuchawkach byle wpadało w ucho. Tutaj masz fajną nutę.

https://www.youtube.com/watch?v=9JIcQJwqI2A

Chodzisz na zabawy wiejskie typu dożynki aby powyrywać piane nastolatki?

Jeżeli jest jakaś zabawa to czemu nie? Można iść a jeżeli chodzi o wyrywanie pijanych nastolatek to podziękuję, nie wiadomo na co to choruje :D 

 ,,Worek na głowę i za ojczyznę" jak to mawia przysłowie :D Dokucza Ci czasami brat? Jakie są relacje między Wami? 

A różnie bywa, jak to z bratem. Czasem się "pokulamy". Ogólnie relacje są dosyć dobre.

W jakie gry grasz na co dzień?

Gram w cs'a 1.6 i czasem od święta w palladinsy :D 

Grasz w palladinsy z ludzmi z MH czy sam?

Ludźmi z Mh, w dużej mierze z chłopakami ode mnie z serwera

Jaki styl reprezentujesz? Jesteś brzydko mówiąc,,dresiarzem" czy dużą wagę przykładasz do swojego wyglądu?

A dresach też da się dobrze wyglądać, i to jak się ubieram zależy od sytuacji. Nie raz chodzę w dresach, ale jeżeli trzeba to założę koszule :D 

Mmm ważniak! :D Zgodzisz się ze mną, że wesela wiejskie to najlepsze co może być na wsi? Wódka, muzyka, piany wujek, też to czujesz? 

Żeby ujrzeć pijanego wujka, wódkę i muzykę nie potrzeba wesela, wystarczy grill w niedzielę :D Ale na weselach jest zawsze dużo zabawy i tak, też to czuję. 

Jakim typem człowieka jesteś? Lubisz bójki czy raczej jesteś pacyfistą i brzydzi Cię przemoc?

Przemoc mnie nie brzydzi, ale bić też się nie lubię(bynajmniej nie na ulicy bo jest to niebezpieczne)...no dlatego Domanku chce isć bić się do klubu, bo tam bezpiecznie xd

W klubie się tańczy, a nie wszczyna bójki kolego :D Co Cię uszczęśliwia podczas gdy masz dużego nerwa? 

Nie takiego klubu gołębie xd Lubię wtedy to szybko odreagować poprzez wysiłek fizyczny pompki czy coś w tym stylu.

Ćwiczysz w domu?

Wcześniej ćwiczyłem, aczkolwiek teraz mam brak chęci, ale jak się ociepli mam zamiar zacząć chodzić na siłownie.

Ile masz w bicku? Poproszę nie zawyżać wyniku :D 

W bicku mam tyle co Ty w udzie :D A tak na serio to nie wiem, ale parę centymetrów będzie.

Powiedz mi teraz jak księdzu na spowiedzi: Jaki jest Twój ideał kobiety? Jaka ma być?

 A więc tak: wierna, kulturalna, mądra, ładna, uśmiechnięta i z poczuciem humoru.

A co sądzisz o ,,tumblr girl"? Prawda, że boskie? :D 

 Poczekaj w google wpiszę i się wypowiem. Okej już wiem o co chodzi :D wypowiem się krótko zwięźle i na temat, mianowicie co kto lubi. 

 Właśnie wracając do Twojej lubej, co byś dla niej zrobił? Co byś był w stanie poświęcić dla tej jedynej?

Co bym zrobił? Zależy czego by potrzebowała, a poświęcić bym mógł chyba wszystko.

Nawet mnie? :wub: 

Ciebie w szczególności :D 

Była kiedyś taka sytuacja, że miałeś problem z policją?

Kilka razy grożono mi policją, ale żadnych zatargów nie było.

Na wsi często bywa, że sąsiedzi się nie lubią, a wręcz prowadzą wojnę sąsiedzką, jak jest z Twoimi sąsiadami?

Z moimi sąsiadami żyję dobrze, jeżeli chce dorobić sobie trochę kasy  to jeden z nich ma tartak i właśnie tam mogę dorobić.

 Jest lub była kiedyś taka sytuacja, że pobiłeś się w szkole?

W szkole że tak to ujmę, boją się ze mną bić :D Więc nie. 

Jak można bać się wafli? Z natury są miękkie i szybko się łamią :D Co sądzisz o polskiej policji? 

Akurat jak niewiele osób szanuję policję i to co robią. Więc i moje zdanie jest o nich dobre.

Była taka sytuacja, że czegoś bardzo żałowałeś, ale nie mogłeś tego zmienić?

Tak było kilka takich sytuacji, jedna spowodowana alkoholem.

Pijok mój <3:D  Masz jakieś nawyki, których próbujesz się pozbyć? 

odruch wymiotny jakBiebera słucham xDDDDDDDDDDD A tak na serio to nie mam takich nawyków, wszystkie moje nawyki mieszczą się w normach :D 

Ja Ci dam!!! Należysz do jakiegoś kółka, klubu?

Nie, ale może niedługo będę należał do klubu Klincz, lub KKB Rushh.

Co to są za kluby?

Są to kluby, w których można trenować sztuki walki. W klinczu możesz rozwijać swoje umiejętności z zakresu K1, muay thai, mma, bjj no gi, zapasy, street fightin. Natomiast w Rushh'u boks

Jakbyś miał zmierzyć się z typowym chuliganem na osiedlu, na mieście dałbyś mu radę?

Na to czym dał bym mu radę to nie mogę odpowiedzieć, jak to mówią zawodnicy sportów walk, niech walka to zweryfikuje.

W walce podejrzewam liczy się dobry refleks. Masz takowy czy Twoim atutem jest siła?

Obie te rzeczy są moimi atutami, refleks wypracowałem podczas gry w cs'a haha :D A jeżeli chodzi o siłę to każdy kto mnie zna przyznaję, że jak na swój wiek jestem wyjątkowo silny.

Masz lęk wysokości? Czy wysokości Ci nie straszne?

Nie, lęku wysokości nie mam i przez to z kolegami wpadamy na różne głupie pomysły wchodzenia na wysokie budynki :D

Mądry, przystojny, silny, masz jakieś słabości?

Oo dziękuję, zbyt szybko przywiązuje się do ludzi i szybko można zdobyć moje zaufanie.

 Musisz popracować nad tym :D zamierzasz zjawić się na zlocie? 

Jeżeli będzie się odbywał tak gdzie zawsze, to będę chciał wpaść.

Jakie jest twoje największe marzenie oraz dlaczego akurat takie?

Wycieczka dookoła globu, ponieważ jest tyle pięknych miejsc do odwiedzenia. Mam nadzieję że kiedyś to zrobię

Liczę, ze Ci się uda. Jakie miejsce chciałbyś najbardziej zwiedzić?

Jest to USA, Nowa Zelandia oraz Tajlandia i jeszcze Ciechocinek.

Dlaczego akurat te kraje? Co Ci się w nich podoba?

USA, od dłuższego czasu fascynuje mnie ten kraj. Tajlandia i Nowa Zelandia ze względu na krajobraz jaki się tam znajduje, są to naprawdę piękne kraje.

Znasz może historię, któregoś z tych krajów?

Szczerze, to nie za bardzo. Nie chcę się uczyć o ich historii i o tym jak było tam dawniej tylko o tym co jest teraz :D 

Rozumiem, że poza krajobrazem tamte kobiety także Cię przyciągają do siebie, Ty lisie :D W szkole, który przedmiot najbardziej lubisz? 

Najbardziej to przerwy, a tak serio to WF i angielski( w miarę mi podchodzi).

 Który z nauczycieli Cię najbardziej zirytował?

Najbardziej? No to pani od biologii w pierwszej klasie gimnazjum kiedy to przez cały rok mówiła mi że nie zdam.

Jak mogła nie wierzyć w takiego zdolniachę jak Ty?

 Biorąc pod uwagę moje podejście do nauki to nie było to trudne, aczkolwiek teraz wszystkie panie mnie lubią :D 

Jesteś typem ucznia lizusa czy buntownika?

 Raczej buntownik, ale wiadomo z umiarem żeby panie nie uwzięły się na mnie.

Podajesz rękę straży miejskiej?

Jeżeli chodzi o podawanie straży miejskiej to trzeba pisać do @Gormit lowca kotow :D

Sprzedawałeś kolegów kiedyś żeby samemu uniknąć kary?

Nigdy mi się to nie zdarzyło, nie raz ponosiłem karę za kilku, ale nigdy nie żałowałem.

Tytułem jakiego filmu lub książki opisałbyś swoje życie?

Hmm no ciężko ale moje życie jest tak nienormalne jak Deadpool :D 

Co chciałbyś zmienić w sobie?

Ciężkie pytanie, ale na 100% moją nadpobudliwość, nie raz pod wpływem emocji potrafię powiedzieć kilka słów za dużo i potem trzeba żałować.

Masz słabość do słodyczy?

Lubię czasem zjeść, ale jak wiadomo, wszystko z umiarem.

Chodzisz do kościoła?

A tutaj to ciężka sprawa, od bierzmowania jakoś mi nie po drodze do kościoła.

 Chciałbyś zrobić sobie tatuaż jeżeli była by taka opcja?

Oczywiście że tak, po 18 planuje coś namalować.

Masz już coś na oku?

 Jeszcze nic, ale mam jeszcze kilka lat więc coś na pewno wymyślę.

Masz mocną głowę do alkoholu?

Odpowiem krótko, potrafię trochę wypić.

Odpadasz jako pierwszy czy trzymasz do końca?

Staram się trzymać do końca, ale różnie bywa :D 

Jaka gra Cię wychowała?

Wychowała mnie zabawa na dworze.

Co sądzisz o wyższej administracji MH?

No więc źle się o nich nie wypowiem :D Bo mi się dostanie haha 

@aquax-spoko mordka, dostarczałem mu towar w minecrafcie.

@Malu zawsze pomoże ogólnie polecam allegrowicza.

@happy #URLOP ma problem z alkoholem, ale też nie raz mi pomógł.

@SUNN. #URLOP zawsze czuwa na forum.

@Ania ;) miła i zadarna kobitka.

@Inte Tillgänglig Danke:* ile razy ta pani mi pomogła to nie zliczę.

@Bene Opiekun ts, pomocny i miły.

@Master za skiny do cs'a sprzeda wszystko.

@LOVASSS No jemu muszę podziękować chyba najbardziej, jest mega miłą i pozytywną osobą.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z cs?

Kolega kiedyś zaprosił mnie na serwer cod 200 i tak się zaczęło :D^^ 

 Jak oceniasz kolorystykę i grafikę forum?

Jest bardzo fajnie wykonana, widać że technicy się starają. Jest o niebo lepszy od poprzedniego.

Obecnie masz ważne funkcje, na które trzeba było zapracować. Chciałbyś czegoś więcej?

Chciałbym iść w ślady Fightera, Op 200 już mam teraz Op sieci :D 

Marzenia nic nie kosztują ;) ,,To już jest koniec, nie ma już nic." Takim muzycznym akcencikiem kończymy. Kogo chciałbyś pozdrowić?

Chciałbym pozdrowić Ciebie, @Missia, @Malu, @aquax, @LOVASSS, @Freezu, @Born To Kill, @Gormit lowca kotow, @Bene i każdego kto chce być pozdrowiony :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Ania ;) miła i zadarna kobitka - do poprawy.

Szkoda, że jestem w niższej administracji ;( :kappa: Wywiad ogólnie spoko, dobrze sie go czyta, jest trochę info. Podoba mi się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Są pozdrowiona, jest impreza :kappa:

Dzięki za wywiadzik, nie mylimy freeza z frostem (jaka niektórzy..) i co najważniejsze uśmiech ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co dwa dni wywiad .. Ogarnijcie to trochę bo aż się czytać nie chce :/ jeden wywiad na tydzień styknie wtedy większość na bank coś więcej przeczyta niż tytuł ... 

Niestety nie przeczytałem tego wywiadu, chciałem się podzielić jedynie opinią (może za pare dni przeczytam) :banan:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Normalnie mnie obraża i nawet nie pozdrowił nie polecam tego gracza. @Frost`

 

Wywiad spoko, ale zła osoba :), a co do przygody z cs to nawet i ja lepszą miałem :)

Edytowane przez Idealna Bania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad bardzo fajny, podoba mi się kolorystyka (ogólnie połączenie pomarańczowego z zielonym na takim ciemnym tle fajnie wygląda). 

Zauważyłam błąd (!) albo to jest napisane specjalne.. sama nie wiem. Czy jest coś takiego jak "piane nastolatki"? :D Ogólnie w tekście czasem brakuje przecinka czy też jest coś napisane źle gramatycznie. Dobrze by było gdybyś jeszcze raz skorygował ten wywiad. @Doman

Brakuję mi tylko troszkę pytań odnośnie funkcji na forum, nie ma mowy o fanpage'u, a o codzie 200 jest bardzo malutko. 

Dziękuję @Frost` za pozdrowionka, buziaki. :* 

+ oczywiście :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+ dla domana. @Frost` zawiodłem się na Tobie. Osoba przeprowadzająca wywiad 8/10. Osoba z którą ten wywiad został przeprowadzony 3/10 bo nie ma pozdrowień. Nie pozdrawiam ryby.

 

Ile wam dali za reklame?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...