Skocz do zawartości
~MiyaGu*

Wywiad z lofciassem

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zapraszam Was na wywiad z @LOVASSS. ^^ 

 

Julka

Lovasss

 

17884503_1261522583884236_1049973245840245369_n.jpg

 

Cześć lofciasss, zgadzasz się na udział w wywiadzie? 

Witam bardzo serdecznie, z wielką przyjemnością! :) 

Bardzo się cieszę z tego powodu. Więc standardowo, mógłbyś nam coś o sobie napisać? Wiek, imię, stan cywilny, rozmiar bokserek i ile bierzesz na klatę? ^^ 

Widzę zaczynamy z grubej rury. A więc, tak, mam na imię Damian, we wrześniu pyknie 20 latek, dokładnie 3 września, w tej chwili jestem zajęty i muszę przeprosić wszystkie loszki. :D  Rozmiar bokserek, to chyba będzie XL, a na klatę dawno nie podnosiłem, ale myślę, że z 75-80 bym cyknął. :*:D 

Napisz, jakie są Twoje zainteresowania/hobby oprócz przeglądania zdjęć dziewczyn na instagramie?

Wiadomka, instagram na pierwszym planie. :D Moje zainteresowania, to sport, dokładnie piłka nożna, chcę w przyszłości, szkolić młodych chłopaków. Teraz również zajmuję się informatyką, pracuję w serwisie, więc pojęcie trzeba posiadać. Oprócz tego, granie w cs, to chyba wiadome. :D 

Mógłbyś napisać, jak to się zaczęło z piłką nożną, oraz informatyką?

Bardzo proste. Piłka nożna, zamiłowanie od dziecku, jak dla wielu chłopaków, granie na podwórku, w klubie, awans do Ligi Mazowieckiej, to było coś pięknego. Testy w Pogoni Siedlce, z których musiałem zrezygnować, pozostaną mi w pamięci na długie lata. Zawodowo nie gram, ale chcę trenować w przyszłości. Co do informatyki, od zawsze lubiłem komputery, ale chodziło głównie o granie w gry itp, teraz robię zupełnie coś innego. 

Czemu zrezygnowałeś z tych testów? Choroba/nagły wyjazd?

Byłem w drugiej gimnazjum, trzeba było dojeżdżać kawał drogi na 4 treningi w tygodniu, było ciężko, więc musiałem zrezygnować.

Jakie było Twoje największe osiągnięcie w piłce nożnej?

Statuetki za najlepszego zawodnika i kilka za króla strzelców, takie tam drobne osiągnięcia, a no i oczywiście awans do Ligi mazowieckiej. 

Napisz, jaki jest Twój ulubiony klub, zawodnik, oraz na jakiej pozycji grasz/grałeś i czy nadal gdzieś grywasz?

Od zawsze ekscytowałem się grą Ronalidnho, był on dla mnie wzorem, dzięki któremu, tak pokochałem ten sport. W tej chwili bardzo lubię, oglądać Toniego Kroosa, te jego długie crosowe podania, coś pięknego. Na początku grałem na napadzie, strzelałem dużo bramek, potem przesunięto mnie, na środek pomocy. Rozgrywanie, strzelanie, przerzuty, uwielbiam to. W tej chwili gram dla siebie, 2 razy w tygodniu orlik i co jakiś czas turnieje. Możliwe, że od tego sezonu, znowu pogram w lidze. 

Wspomniałeś, że pracujesz. Mógłbyś nam coś więcej o tym napisać?

Nie ma problemu. Kilka miesięcy temu, rozpocząłem pracę w Serwisie/sklepie informatycznym. Zajmuję się naprawami, sprzedażą i doradzaniem klientom. Dostaję każdego dnia, cenne doświadczenie.

Gdybyś miał możliwość, to zmieniłbyś pracę?

W tej chwili nie myślę o zmianie, jest mi dobrze. :) 

Napisz, jaką szkolę skończyłeś?

 Ukończyłem Liceum ogólnokształcące, nuda. XD

 Każdy wie, że masz prawko. Napisz, jakim pojazdem podrywasz napotkane dziewczyny?

 W tej chwili Opelkiem Vectrą, ogromny sentyment do tego auta! Lecz niedługo się zmieni. :) 

Powiadasz, że się to zmieni. Mógłbyś nam zdradzić kilka informacji? :D 

 Zostawię to w tajemnicy.  

Hmm znając Twoje poczucie humoru, to kupisz Multiple, ponieważ więcej miejsca. :D if you know what i mean :> Okej przejdźmy dalej. Jaki byłeś w szkole, jakie przedmioty lubiłeś, a jakich nie? :kappa: 

 Ma być szybkie i komfortowe! Wiadomo, Julciu. :* W Gimnazjum byłem niegrzeczny, aczkolwiek nauczyciele mnie bardzo lubili, więc momentami mi się upiekło.Czasy liceum to było zupełnie coś innego, wiadomo, zdarzały się niemiłe sytuacje, ale starałem się godnie reprezentować szkołę. Uspokoiłem się, dojrzałem. Bardzo lubiłem historię, informatykę, chociaż było jej stanowczo za mało no i oczywiście w-f, lecz nienawidziłem Matematyki.   :D 

Mógłbyś się nam pochwalić Twoim największym przypałem? 

 Ojojoj, trochę tego było, najfajniej wspominam wychodzenie z religii, oknem. :D 

Przejdźmy troszkę w inne tematy. Jesteś singlem, czy jednak masz kogoś? :kappa: 

Nie jestem singlem, także tego, wybacz.  

 Mógłbyś napisać nam, od jak dawna jesteście?

 Moją wybranką, jest Twoja imienniczką, więcej nie zdradzę, zachowam to dla swojej prywatności. :) 

Napisz, w jakim wieku chciałbyś wziąć ślub, oraz zostać szczęśliwym ojcem?

 O jejku, nie myślałem jeszcze o tym, także nie prędko. Jestem jeszcze zbyt młody! :D 

No, to jak nie tak, to tak. Co byś zrobił, gdybyś w tym momencie się dowiedział, że zostałeś ojcem dwójki dzieci?

 Byłbym w oczywistym szoku, ale na pewno bym się tego podjął i byłbym mega szczęśliwy. :) 

Masz może rodzeństwo czy jednak jesteś szczęśliwym jedynakiem?  

 Mam starszą siostrę i brata, także jestem szczęśliwym najmłodszym członkiem. :) 

Jakie są relacje między Wami i czy Tobie, jako najmłodszemu dokuczali?

 Jako najmłodszemu nigdy nie jest lekko, ale myślę, że jest to jak w każdym rodzeństwie, momentami jest bardzo dobrze, ale zdarzają się kłótnie. Szczerze powiem, nie, nie dokuczali mi. :D 

Masz może jakieś zwierzęta w domu? :>

 Miałem fajnego rudego kota i imieniu "Marian", ale zginął. W tej chwili, mam tylko owczarka Niemieckiego, dużego pieska.

Jakie są Twoje marzenia?

Spełnić się zawodowo, robić to co się kocha, założyć rodzinę, mieć własny wielki dom i żyć bez żadnych problemów. :D 

 Czego się najbardziej boisz?

Nie, że się boję, ale brzydzę się myszy. ;> 

Co taka mała myszka może zrobić takiemu bydlakowi, no cóż przejdźmy dalej :D. Jak znalazłeś się na tym zacnym forum?   

Owww, to było bardzo dawno temu. Z tego co pamiętam, było to w 2012 roku, jak dostałem SSy na Cod 200, wtedy zapoznałem się ze wszystkim, z całym forum od tamtej pory czynnie działam.

Co sprawiło, że zostałeś na forum?

 Spodobało mi się, otwarte dyskusje, budowa forum, chęć niesienia pomocy, a co najważniejsze, ogromne uwielbienie do Cs 1.6. :D 

 Właśnie, jak zaczęła się Twoja przygoda z grą Counter Strike?

Gra w 1.6, rozpoczęła się w Gimnazjum, razem z kolegami graliśmy sobie typowy 4fun, mieliśmy swój serwer. Po trafieniu na sieć, kupiłem sobie steama i zacząłem grać już bardziej poważnie. Trafiłem na ciekawe osoby, z którymi dzieliłem swoje hobby. Zdradzę wam po nickach, zaufani wiedzą: Rasta, zeun i freezu, wiadomo było jeszcze kilka innych osób, z tego cssowego świata, aczkolwiek, nie chce mi się wszystkich wymieniać. Co do GO, to całkiem inna historia, ale to może kiedy indziej, opowiem wam jak wbiłem Globala i z niego spadłem. :D   

Jak oceniasz swojego skilla w CS'ie?

W skali od 1 do 10? Wiadomo, że 10, Global ze słabym skilem by się nie wbił. :D 

Napisz, jakie miałeś rangi na forum, do obecnej?

Przed roczną przerwą, byłem Super Moderatorem. Wcześniej posiadałem funkcje: Moderatora, UbT, Support Admina, Admina COD 200, Admina Ffa. Trochętego było. 

Jaka byłą Twoja droga do Super Moda? Ktoś próbował CI w tym przeszkodzić?

Było wiele przeszkód, droga nie była prosta. Nie poddałem się i dążyłem do celu. :) 

Napisz, jak wspominasz byłego Super Moderatora?

 Jeżeli chodzi o Augusta, wspominam go bardzo dobrze, miał swoje zasady, których się trzymał. Byliśmy zgraną ekipą, jednak nasze drogi się rozeszły.

Jak sprawują się Twoje "dzieci"?

Z moich dzieci jestem bardzo zadowolony, ekipą z którą pracuje, nie daje mi żadnych negatywnych sytuacji. Zdarzają się drobne błędy, ale staramy się wszystko robić jak najdokładniej. Cieszę się, że mam ich w mojej drużynie. Cieszę się również, że darzą mnie ogromnym szacunkiem i zaufaniem. Poprzedników również bardzo dobrze wspominam, aczkolwiek w tej chwili skupiam się tylko i wyłącznie na nich: Bobson, Bezzi, Bene, Zbyszek (zrazik) i nasza słodka Michalinka. :D 

Co jest takiego trudnego w pełnieniu takiej funkcji?

Trzeba mieć ogromny dystans, do niektórych sytuacji, cierpliwość i dobry przegląd, tego co się dzieje. A no i kontakt z ludźmi. :) 

Była pewna sytuacja, że sam zrezygnowałeś z Super Moda, mógłbyś napisać czym to było spowodowane?

Wiesz co z całym szacunkiem do Ciebie jak i do innych, nie odpowiem na to pytanie. Był konflikt, ale został wyjaśniony, nie chce do tego wracać. Zrobiłem sobie długą przerwę i wróciłem silniejszy.

Jeszcze takie zasadnicze pytanie, a więc czy zamierzasz zdegradować Bobsona z moderatora? :kappa:  :trol: 

Chciałem, ale w tej chwili, nie mam do czego się przyczepić. :D 

 Więc tym wesołym klimatem kończymy wywiad. Chciałbyś coś dodać, kogoś pozdrowić? (P.s oznacz dużo osób, bo wincyj lajków będzie)

Pozdrawiam wszystkich, dziękuję. P.s Freezu to fajfus. :D 

Dzięki za pozdrowienia i życzę miłego dnia. :> 

Tobie również Pani redaktor. :* 

 

Edytowane przez Just NoOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widziałem ten wywiad zanim to było modne :kappa: 

Nie żeby coś, wywiad z bardzo spoko osobą tylko, tylko, tylko, tylko za często wywiady!!! Taki ogrom informacji nie przyswaja mi sie tak szybko, potrzebuję oddechu płytki mi sie przepalają. 

Po za tym wywiad mi sie podoba, tylko gdzie są pozdrowienia dla Twojego największego pracusia? :D PLUS mordki :cyka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W tych czasach to Global się nie liczy :), wywiad spoko, ale jak Bezzik powiedział w tym wywiadzie i knoppcio w wywiadzie z frostem, że wywiad co 2 dni to już się czytać odechciewa.

"Jeszcze takie zasadnicze pytanie, a więc czy zamierzasz zdegradować Bobsona z moderatora?" najlepsze pytanie wywiadu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem również jest tych wywiadów za dużo, trzeba to jak opanować i podejść z zimną głową, pani naczelna @Missia reaguj. :)

Było mi bardzo miło, podzieliłem się odłamkiem informacji, z mego życia. Pjona. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad jak wywiad, rozmówce zrobił atmosferę, zostawił trochę niepewności - wspomniał o niejakim Zbyszku....

 

no no, bardzo dobrze się czyta, teraz już wiem że lovek to homozoofil - ma własnego kota Mariana :D

pozdrawiam Pana przewodniczącego D. !  plus!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


popraw aktywność i będę na tak;

 

Wywiad spoko, ale z tego co pamiętam to niedawno (chyba) był z Tobą wywiad, ale + za chęci leci!

 

popraw aktywność i będę na tak;

popraw aktywność i będę na tak;

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...