Skocz do zawartości

Siema


nju1

Rekomendowane odpowiedzi

Wiktor, 26 lat (niestety...). Pochodzę z Włocławka w woj. Kujawsko-Pomorskiem. Studiuje dziennikarstwo na UMK w Toruniu. Pierwsze starcie z FPS online było gdzieś w podstawówce i przybrało postać MOH:AA. Na tą grę poświęciłem chyba około 4-5 lat. Później na tapetę wszedł Battlefield: BC2 (2-3 l.), BF3 (2-3 l.). CS'a pierwszy raz pokazał mi kumpel też jakoś w podstawówce. Od tamtego czasu mijałem się z tą grą. Jednak ostatnio zacząłem grać, no i cóż - jakoś to idzie :) Moim zainteresowaniem (oprócz FPS) są filmy, historia i polityka.  

A to moje zdjęcie z dzisiejszej rozgrywki na serwerze multi-head.pl only dd2 :)
Pozdrawiam

CS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bezzi napisał:

Dość oryginalne przywitanie. 

Witam, witam Ty doskonale wiesz kto ;) 

26 lat meh, NIESTETY? Młody Bóg, sam nie jestem dużo młodszy (prawie 24) ;) 

Cóż, taką masz robotę - no hard fillings ;) 
Co do lat - daj spokój... od 18 do teraz zleciało jak z procy. Aż się trochę boję tego, co będzie dalej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SQNFUN napisał:

Witaj, dobrze że nie studiujesz dziennikarstwa w szkole Rydzyka :D 
MOH:AA, BF 1942, Quake 3, CS 1.5/1.6 to klasyki w które również grałem za czasów podstawówki w kawiarenkach internetowych. ;) 

Powiem Ci, że z praktycznego punktu widzenia kształcenie u Tadeusza ma swoje niewątpliwe zalety, zwłaszcza za kadencji miłościwie nam panującego Jarosława I Smoleńskiego :D
Co do kafejek to piękne czasy.. Młóciło się na lanie w te klasyki. Później ch*jostrada i pierwsze kroki online :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...