Skocz do zawartości
Consecuente

[ZAMKNIĘTY]Skarga na moderatora Bezzi

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 22.05.2017 dostałem ostrzeżenie od wymienionego wyżej moderatora za kulturę. Napisałem na SB słowo kurwał, proszę wskazać mi w słowniku języka polskiego, że jest to wulgaryzm. Brak kompetencji doprowadza do szału i utraty użytkowników forum.

Nie pozdrawiam 

 

PS @Bezzi

Edytowane przez Consecuente
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdzie w załączonych postach jest jakikolwiek okaz braku kultury? Wybrane przez Ciebie wątki napisałem z premedytacją, zainteresowany będzie wiedział o kogo chodzi :*

To co moderatorzy teraz wyprawiają na forum jest pogwałceniem wszelkich moich norm jakie starałem się uwzględnić w trakcie mojej służby na rzecz sieci. 

Oto treść maila jaki otrzymałem:

Witaj Consecuente, 
Otrzymałeś ostrzeżenie od Bezzi 

 

Powód: Kultura
Kara:
  • Przyznano punktów: 1, nie wygasają nigdy.
   
Notatka:

Kultura

Pytam powtórnie, gdzie wykazałem się brakiem kultury?

Edytowane przez Consecuente
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"kurwał" to wulgaryzm? może być "ł" doczepione  do K***A  oraz "k" doczepione do słowa URWAŁ - na dwoje babka wróżyła. 

nie pozostaje nic innego niż uściślić regulamin ; każde słowo, które jest wugaryzmem, obrażające lub nieodpowiednie w towarzystwie np. ale to jes t z*******e :  powinno być pisane z pozostawienie pierwszej i ostatniej litery - reszta to znaki wyłączając litery różnych alfabetów i cyfry.

 

Co do skargi, podstawa jest do jej złożenia, jednak czy słuszny warn to poczekajmy na SM. 

Tomek, troche tu prowokujesz ^^ , ale na ile Ciebie poznałem to domyślam się, że złośliwości tu nie ma tylko chęć obnażenia wad - może w inny sposób? @Consecuente , gdzież ten humor uroczy?

@Bezzi z kolei według mnie robi to co musi...  jeżeli inni uzytkownicy są karani za literki, to "każdy równy". 

 

Jak dla mnie powinno się za takie wykroczenia nie dawać warnów, ALE (tu zaznaczam) - najpierw zmienić regulamin wulgaryzmów na ten chociażby,który zaproponowałem wyzej (btw. on juz był w powijakach wcześniej). Wtedy po zmianie - dawać warny.

 

Peace!

Ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@z.r.a.z. Chociaż Ty rozumiesz moje intencje ;). Doskonale wiesz, że warny mi bimbają serdecznie. 

Odpowiadając na Twoje pytanie, inne sposoby są nieskuteczne, jedyne co działa to oficjalny protest z dostępem dla każdego użytkownika. @Bezzi dostawał ode mnie po uszach i dostawał będzie nadal, bo to go uczy, uczy uruchomić mózg. Skoro regulamin jest nieścisły a inni użyszkodnicy dostawali ostrzeżenia za zamianę literki, ja ją dodałem. Zmieniłem szablon, zniszczyłem system i obnażyłem błąd niezłego w gruncie rzeczy moderatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W regulaminie, wkrótce powstaną małe zmiany, postaram się, aby wszyscy byli zadowoleni. :) 

A Ciebie Tomek, proszę, abyś nie uprzykrzał życia nam, tylko jako były H@ pomagał nam w podejmowaniu decyzji. Takie zachowanie, w niczym dosłownie w niczym nam nie pomaga, a wręcz przeciwnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...