Skocz do zawartości
RYBSON

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ^^RYBSON^^
Wiek: 16
Doświadczenie (w byciu adminem): serwer only dd2 (inna serwerownia)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5
Staż w CS-sie: 10
Steam / NonSteam: Non Steam, Licze, że zrobicie wyjątek ponieważ jestem stałym graczem od ponad 2 lat STEAM_0:4:802267708
Dlaczego Ty: Jak wyżej wspomniałem gram ponad 2 lata na serwerze z jedną dłuższą przerwą, długi już czas nie łamie regulaminu. Jestem znaną osobą na serwerze. Często gram i często nie ma dosłownie żadnego admina który mógłby popilnować porządku na serwerze i dlatego właśnie składam to podanie. Myślę, że brak steam będący ogólnie dużą wadą ponieważ bez niego nie można być adminem w moim przypadku będzie inny. Potrafię rozpoznać czy ktoś oszukuje czy nie. Świadczą o tym moje częste wiadomości do u@ na serwerze :)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W tygodniu 2-4 godziny w weekend 2-6
Kontakt: Steam, FB
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/^^RYBSON^^/80.72.40.110:27008/

A teraz proszę, nie patrzcie na mój steam. Gracze wiedzą, że nadaje się na to stanowisko i dużo osób może to potwierdzić. Dziękuje za uwagę i z góry dziękuje za odpowiedź. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

Raczej bez steama się nie obejdzie, ale tak czy inaczej jesteś dobrym kandydatem: zgłaszasz cheaterów, kultura jest, aktywność tak samo, znasz regulamin. Jeżeli byłaby szansa dla ciebie bez steama to masz moje tak. Powodzenia!

Edytowane przez breed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej na tak. Zgłaszasz mi jak i innym Supportom cały czas jakieś osoby. Angażujesz się w życie serwera, jesteś bezkonfliktową osobą. Jak byłem OP go mod awp to było dwóch adminów bez steam i jakoś dobrze sobie radziliśmy. Myślę, że w tym przypadku tak samo będzie. Składasz podanie po raz drugi co najmniej i widać, że Ci bardzo zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak mimo tego ze nie jestem dobrym graczem malo czasu spedzam na tym serwerze(jakies 7 h dziennie) czesto go spotykam na serwerze , jest bardzo aktywny, nie stwarza problemow , nie widzialem zeby chociaz raz zlamal regulamin. Mam nadzieje ze dostanie admina i napewno sie sprawdzi jak nie to juz tu nie przyjde :)

Jestem Na Tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 godzin temu, Gustaw napisał:

Neutral 

+wiek
+kultura 
+brakuje adminów
-steam
-ostatnio dużo czasu spędzałes na spectatorze ;) 

Spectator to był przypadek wtedy bo musiałem szybko do sklepu skoczyć i zapomniałem się spytać admina o pozwolenie ale na pewno już czegoś takiego nie powtórzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...