Skocz do zawartości
senor

[ZAMKNIĘTY Minimalizacja gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, gram sobie i po jakimś dłuższym czasie samoczynnie mi gry minimalizuje do pulpitu. Skanowałem Defenderem i nic nie wykryło. Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zobacz czy nie wciskasz jakiegoś skrótu klawiszowego przypadkiem albo nie wciskają Ci się dodatkowo jakieś popsute klawisze.

Prosty przykład, klawisz windows plus coś, alt plus tab etc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


58 minut temu, Bene napisał:

Zobacz czy nie wciskasz jakiegoś skrótu klawiszowego przypadkiem albo nie wciskają Ci się dodatkowo jakieś popsute klawisze.

Prosty przykład, klawisz windows plus coś, alt plus tab etc..

nope, moglbym odejsc od kompa a i tak mi zminimalizuje, plus klawiature mam nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciężko coś powiedzieć, sprawdź rejestr błędów i powiadomień  systemie, może coś Ci wyskoczy tam. Musisz znać tylko godzinę i minutę wydarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałem podobną sytuacje z antywirem wyskakiwały powiadomienia w panelu startowym i z automatu minimalizowało gre. Może dostajesz powiadomienie na 0.5 sekudny i nie zdążysz go zobaczyć? Wyłącz antywirusa i zrób test czy sytuacja sie powtarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Bezzi #Urlopowicz napisał:

Miałem podobną sytuacje z antywirem wyskakiwały powiadomienia w panelu startowym i z automatu minimalizowało gre. Może dostajesz powiadomienie na 0.5 sekudny i nie zdążysz go zobaczyć? Wyłącz antywirusa i zrób test czy sytuacja sie powtarza.

oo wlasnie, zapominalem dodac, ze ta minimalizacja zaczela sie gdy na jakies 0.5 sekundy pojawia sie i znika jakies okno. Nie mam pojecia co to jest bo nigdy nie potrafie zdarzyc zobaczyc co to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...