Skocz do zawartości
ShaKaFaza

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie ShaKaFaza

Rekomendowane odpowiedzi

 

  1. Nick: ShaKaFaza
  2. Wiek: 20
  3. Doświadczenie w byciu adminem: zerowe ale szybko się uczę :)
  4. Znajomość AMX: 0 ale jak już wspomniałem, szybko się uczę 
  5. Staż w CS-ie: no jakoś 10 lat
  6. Steam / NonSteam: Steam
  7. Dlaczego Ty: Bardzo ciężko się gra na serwerze z powodu wszelakich czitów i ludzi utrudniających grę, a spowodowane jest to niezbyt częstą grą adminów. Ja na serwerze jestem naprawdę często, dlatego sądze że mógłbym zrobić "porządek" na serwerze :)
  8. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: średnio 5 godzin
  9. Kontakt: Steam, skype, forum
  10.  Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/ShaKaFaza/80.72.40.110:27008/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na wielkie nie poniewaz jest nagrane demko u 1 z adminow jak Shakafaza nie kryje sie i mierzy przez sciane ale nie zostalo wstawione poniewaz bedzie nagrane na goracym uczynku pare demek  i dopiero wstawione a z tego co widac ssy nic nie daja.

Edytowane przez Milosnik Analny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


39 minut temu, Endriu130622 napisał:

Jestem na NIE!

Popieram  Milosnika Analnego  ponieważ SzaKaFaza  łamie regulamin, gra czysto  tylko kiedy jest admin a  jak admina nie ma wtedy sie odpala.

A tutaj mam dowodzik ze karam nawet jak admin jest :D20170321123534_1.thumb.jpg.7e81b4c60364280870aae89ff0b67d6d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+Wiek

+Steam

+/- Kultura

- napisałeś w podaniu 5h dziennie a robisz trochę więcej w tygodniu 

+/- AMX 

+/- Doświadczenie

Popraw tygodniową aktywność wtedy masz moje tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 5.06.2017 o 13:06, ShaKaFaza napisał:

A tutaj mam dowodzik ze karam nawet jak admin jest :D20170321123534_1.thumb.jpg.7e81b4c60364280870aae89ff0b67d6d.jpg

Tylko ze ten screen jest wstawiony jak jeszcze byl frost a zauwaz to ze frosta juz nie ma z miesiac albo i wiecej a ten problemy z toba sa od miesiac wiec jaki to jest dowod?

Ten screen ma pewnie wiecej niz 3 miesiace wiec nie wiem dlaczego ty to wogole wstawiasz bo to nie jest dowod ze jestes czysty.

Edytowane przez Milosnik Analny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie

Podejrzewany o cheatowanie
mimo to na nie milosnik ma racje ze ty cos masz, lecz nikt nie jest w stanie tego udowodnic.
A jezeli dostaniesz admina to nikt ci nie zabroni cheatowac i tych co nie lubisz nawet za najmniejszy blad od gracza bedziesz go banowac nawet bez pouczania wiec jestem na wielkie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Mr Dziadekk napisał:

Jestem na nie

Podejrzewany o cheatowanie
mimo to na nie milosnik ma racje ze ty cos masz, lecz nikt nie jest w stanie tego udowodnic.
A jezeli dostaniesz admina to nikt ci nie zabroni cheatowac i tych co nie lubisz nawet za najmniejszy blad od gracza bedziesz go banowac nawet bez pouczania wiec jestem na wielkie nie.

 

Dnia 5.06.2017 o 12:24, Endriu130622 napisał:

Jestem na NIE!

Popieram  Milosnika Analnego  ponieważ SzaKaFaza  łamie regulamin, gra czysto  tylko kiedy jest admin a  jak admina nie ma wtedy sie odpala.

 

Dnia 5.06.2017 o 12:18, Milosnik Analny napisał:

Jestem na wielkie nie poniewaz jest nagrane demko u 1 z adminow jak Shakafaza nie kryje sie i mierzy przez sciane ale nie zostalo wstawione poniewaz bedzie nagrane na goracym uczynku pare demek  i dopiero wstawione a z tego co widac ssy nic nie daja.


A więc tak nie rozumiem was o co chodzi zbytnio. Shakafaza to stary gracz tego serwera więc nie rozumiem dlaczego posądzacie go o cheatowanie. Wielu adminów sprawdzało wasze zgłoszenia i do niczego nie doszło więc nie wiem po co dręczyć temat. @Endriu130622 Ty kolego miałes ss i też mam Cie skreslać bo miałes je robione? Tutaj wyczuwam kolesiostwo między tą "wielką" trójką. Jestescie na nie bo was bije?  @Milosnik Analny a u którego admina to demko podeslij  wraz z minutami i popatrzę chętnie. Ludzie wy najbardziej narzekacie że nie ma adminów a teraz robicie aferę o to że kandydat jest dobry.

@Milosnik Analny po 1. Post się edytuje w którym możesz onaczyć osobę do której piszesz. 
po 2. To nie jest mój kolega czy cos tylko wiem że jest starym graczem tutaj i nie było z nim problemów, a wy sie zjawiliscie nie wiadomo skąd i siejecie jakies pogłoski bez dowodów.
 

Edytowane przez Gustaw
Poprawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gustaw a ja ci powiem tak cos z zycia ze ziomka swojego nie wsypiesz koniec tematu i jak jestes madry to zrozumiesz. A tak a propo to kolezenstwo a nie kolesiostwo dla twojej swiadomosci.

Edytowane przez Milosnik Analny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@happy @SUNN. #URLOP zajrzyjcie tu, bo robi się zbędny spam.

7 minut temu, Milosnik Analny napisał:

Gustaw a ja ci powiem tak cos z zycia ze ziomka swojego nie wsypiesz koniec tematu i jak jestes madry to zrozumiesz.

Przedstaw dowody, a nie za przeproszeniem pier***** przez cały temat, powiem tobie tyle. Kolesiostwo? Żart.

To, że dostał ssy tak jak Gustaw piszę to jest wyłącznie wina wasza. Zacznijmy od tego faktu, że jest on wpisany na listę, którzy już wielokrotnie je dostali. Cały czas dział Zgłoś cheater'a jest pusty, więc wstawcie te wasze dowody i po sprawie. Podanie stoi już dosyć długo, więc myślę, że warto już dać werdykt. 

Edytowane przez breed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra bo robicie bardziej burdel niż cokolwiek. Mnie screean wgl. nie obchodzi, mam nawet jak mam staty 70:4 i inni mają od razu czit? Wątpię. 

Na gracza nie było skarg, demek, a teraz każdy sra du**ę o byle co.

Ja powiem krótko, i nie będę się cackał.

@Milosnik Analny, @Mr Dziadekk myślicie że czituje, proszę wstawić demko do zgłoś czitera i tyle. Nie obchodzą mnie słowa, ja też mogę gadać ten odpalony czy tamten i w tym momencie na pewno wam nie wierzę. Podejrzenia są? zgłaszać. Admini są, jeśli nie banują oznacza że nie ma.

Jeśli następny post będzie nic nie mówiący do podania, a oskarżenia bez dowodu od razu +1 dostajecie.

@Bezzi karaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...