Skocz do zawartości
sermistrz

[POZYTYWNE]sermistrz

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: sermistrz 

Godzina, data zdarzenia:  koło 17:40 1 czerwiec 2017

Mapa: de_dust 2

STEAM_ID / IP:  

STEAM_1:0:1134166205
SteamCommunity ID 76561200228598138

Adres IP 

' 91.231.246.239 ' 

Uzasadnienie: Brak mi uzasadnienia nie wiem za co dostałem bana , gram gram i raptownie ban od 

Spanish Inquisition 

 Nie wiem co może być tego przyczyną , że kilka razy dobrze mi poszło i w kilka dni się wybiłem chociaż trochę bo byłem nawet 20 , proszę o unbana jest to fajny serw i chciałbym jeszcze na nim pograć szczególnie na tym deadmatchu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to pytanie gdzie to demko bo ani ss'ów nie zrobiono a ja jestem w tym zielony pierwszy raz sie odwołuję od bana , nie wiadomo ile nie gram w cs'a tylko sporadzycznie po pracy itp itd 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawa wygląda tak, chłop ma 600ms pingu patrzy w ścianę i do tego sadzi głowy :D. Ale demeczko jakieś tam jest. Tylko 10sek przepraszam UBT ale tak też czynię kiedy mam 100% pewność że odpał.

http://www3.zippyshare.com/v/HpIg7Wly/file.html

Admin kazał nie zamykać tematu , ponieważ za kilka minut doda , oraz rozpiszę on demko z HLTV. /Aureox
 

Edytowane przez :.Aureox:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


skoro masz 600 pingu tak jak mówisz , ja w tym wypadku nie wiem co sie dzieje , strzelam bo gdzies tam stoje moge zginać klikam w myszke może wale na full auto i przypadkowo cos wpadnie do od razu jest ze jakiś odpalony jesteś ? w domu na jednym internecie chodza 3 lapki ja gram w cs'a na jednym lapku odpalone youtube na drugim jest jakis ogladany film to co ja zrobie ze net mi skaczę ? nawet nie zdążyłem ogarnąć kiedy mi lag wskoczył tak to przeważnie wyłączam csa bo nie da sie grac z takim pingiem jak sam klatkujesz i wszyscy klatkują, nie tyle co chce się z wami sprzeczać i wiem to że moje słowo typu " naprawdę nic nie miałem" nic nie znaczy i i tak nie uwierzycie bo w ten sposób tłumaczyło się pewnie setki osób , ale nie mam 12 lat i nie jestem jakimś dzieckiem trolla które odpala coś i lata by ludzi podenerwować tylko jestem trochę poważniejszym facetem który po godzinach pracy chce się troche zrelaksować przy gierce , nie mam nie wiadomo jaki sprzęt dlatego gram w csa bo reszta mi dosłownie tnie nawet LOL zaczął więc tylko cs mi został a teraz na najlepszym jak narazie serwie na którym grałem dostałem bana , uwierzcie mi za nic . " dwie dziwne akcje " czy tylko ja mam jakieś dziwne akcje , zbieg okoliczności czysty fart sie udało i od razu cheater ... inni maja jeszcze dziwniejsze akcje i nic nie mają bo co bo akurat przez ta gre mieli ping stały a mi skoczył i miałem jakieś potworne lagi . 
jeszcze raz proszę o UB i jeszcze raz powiem że na 100% nic nie mam nie miałem i nie bede miał bo gra na cheatach to nie jest gra -,-

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Demko admina

2;26 No tutaj mam pewne wątpliwości , ponieważ demko ma ogromne LAGI i ciężko jest dokładnie ocenić sytuację. Ogólnie to na tym demku  nie widać celownika (przynajmniej u mnie) , dlatego obejrzałem tą akcję z HLTV i widać tam raczej naturalne ruchy celownika.  Przypomnę jeszcze raz , demko ma dość spore lagi i niektóre akcje mogą się wydawać dość podejrzane właśnie przez ten ping gracza +/-B.

2;40 Tutaj było tzw "full auto". Końcówkę strzałów oddawał on w głowę , więc raczej nie widzę tutaj nic nadzwyczajnego -B.

HLTV

20;45 Znów LAGI , ale jak dla mnie zwykły kill. Celownik miał ustawiony na jego głowie , więc było duże prawdopodobieństwo , że przeciwnik zginie. Jak dla mnie może się to wydawać podejrzane , a nawet można mieć pewne wątpliwości czy to gracz właśnie nie używał wspomagaczy , lecz  kolejny raz dodam , że to raczej jest to wina "lagów". -B

21;13 Akcja ta wzbudziła u mnie pewne podejrzenia, gdyż strzały oddawane były w ścianę , a przeciwnik tak po prostu dostał "głowisie". Nie mam pewności czy mogło to być spowodowane wysokim pingiem czy nie , dlatego oceniam na +/-B.

Chciałbym również zaznaczyć , że ta "ciekawa gra" zaczyna się bodajże od 20 minuty , ( właśnie wtedy  kiedy zaczął się masakryczny ping). Wcześniejsza gra sermistrza nie wzbudziła u mnie żadnych podejrzeń czy też wątpliwości.  Krótko mówiąc ten cały ping/lagi mogły doprowadzić do tego , że admin podjął (jak dla mnie) pochopną i oczywiście zbyt szybką decyzję. Reasumując jak dla mnie CZYSTO.

 

 

 

 

 

Edytowane przez :.Aureox:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nawet nie mam zamiaru tego oceniać demko jest strasznie zlagowane, przy pingu 600 gdzie gracz robi teleport z miejsca na miejsce. 

@DrRaku zamiast dać graczowi bana za ping to Ty go nagrywasz za aima, którego nie da sie zobaczyć na zlagowanym demku. Nawet jak coś ma to tego nie zobacze, bo nie ma jak, celownik pływa, gracz pływa. 

UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...