Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][PODANIE] ZNIENAWIDZONY SŁUŻBISTA


Wywra

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Jakub za opinie i SUNN za posta ale proszę zamknąć temat.  Nie chcę się kłócić dłużej z obecnymi adminami cod400. Mam pracę na cały etat, wiele pasji i zajęć o których nie będę się rozwodzić i poświęcę się temu. I tak nagrywam demko 24/7 jak gram bo non stop ktoś mnie wyzywa albo buntuje graczy (jak Muminek który ostatnio dwie mapy pod rzad gadał przez mikro do innych graczy jak byłem na spect i paliłem fajkę że będą jutro na forum itd XDD) więc jak coś będzie źle na serwie to wrzucę na forum i kto ma polecieć ten poleci i w sumie mam głęboko czy od razu bo mam admina czy po czasie, bo to wrzucę. CS traktuje jako jedna z wielu rozrywek i adminem chciałem być tylko dla przyjemności swojej rozgrywki, żeby pilnowac czitow czy ludzi którzy wyzywają innych, mieć lepszy serwer dla siebie. Jeśli się nie da to będę czasem grać i wrzucać demka, a jeśli dalej takie Muminki, MiloTM czy Rafaly W beda mnie bezkarnie obrażać, to rzucę ten serwer. Dla nikogo to nie jest strata bo jestem jednym z wielu graczy, chociaż kupuję klasę Śmiecia czy VIPy zawsze jak gram, to moje marne 10-30zl/mc różnicy nie zrobi. Więc nie jest to groźba czy szantaz a po prostu informacja i wyjaśnienie dlaczego rezygnuje z podania. Mam nadzieję że na cod400 wróci porządek, bo np Bezzi to za******y uczciwy gościu pilnujący porządku a SUNN nie wahał się ani chwili i jak ktoś mu dostarczyl moje nagrania to Rafał W z miejsca dostał bana na TS3. To są osoby które są sieci potrzebne i życzę wam jak najwięcej takich osób i porządku na sieci, dochodów z niej i wiele frajdy a póki co sam proszę o zamknięcie tematu i dziękuję za grę wielu osobom, nawet takim które ze mną gadaly i grały a teraz mnie hejca, jak Fergus który mimo jego zachowania wg mnie będzie świetnym adminem i jest świetnym graczem. Dziękuję nawet Nejtenowi, bo mimo wielu spin że mną dobrze adminował i ogarniał serwer. Dziękuję także Bezziemu, bo znam go prawie w ogóle, kilka krótkich rozmów, ale widzę, że jest mega porządny i sumiennie wykonuje swoje obowiązki. Dziękuję tez KreatywnemuAliemu, za to, że reagował na moje zgłoszenia kosztem swojej gry. Jesteście świetna siecią i robicie kawał dobrej roboty, ale dopóki byłbym zwykłym adminem, nie kimś wyzej, to moja matka na TS3 będzie obrażana

Mając takie nagrania jakie mam, mógłbym pozwac kilku 16-latkow do sądu, ale mają szczęście że ja to ja i wiem, że wielu za młodu tak postępowało, a potem z tego wyrosło. Życzę wszystkim dobrej nocy i zmierzam do pubu, a rano do pracy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd mi za adminów, zamiast patrzeć na pracę to kolesiostwo bo dostali raz skargę i prawdę w oczy i bół du*y. Zamiast patrzeć na własny tyłek, powinniście patrzeć na dobro serwera. 

Chyba jednak chcecie aby wyciągnąć logi i naprawdę zająć się serwerem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoNt3 skończ :) Żałosne jest to co robicie i Ty doskonale o tym wiesz. Najlepszym przykładem waszej błazenady jest przemo, który tutaj jest na nie bo regulamin a u Vusalie, który banow ma 10x więcej od Wywry nie ma problemu żeby dać tak :) Śmieszne kolesiostwo żeby się za bardzo o swoją dupe nie musieć bać.

 

Mogę dostać tego warna, ale musiałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma racje kolega wyżej szansa dla każdego jest a czy sie lubimy czy nie to jest gra ważne by spełniał wymagania i dbał o porządek servera reszta wyjdzie w praniu admina Administracja zawsze morze odebrać tak szybko jak go dała ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...