Skocz do zawartości
Wywra

[ODRZUCONE][PODANIE] ZNIENAWIDZONY SŁUŻBISTA

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Jakub za opinie i SUNN za posta ale proszę zamknąć temat.  Nie chcę się kłócić dłużej z obecnymi adminami cod400. Mam pracę na cały etat, wiele pasji i zajęć o których nie będę się rozwodzić i poświęcę się temu. I tak nagrywam demko 24/7 jak gram bo non stop ktoś mnie wyzywa albo buntuje graczy (jak Muminek który ostatnio dwie mapy pod rzad gadał przez mikro do innych graczy jak byłem na spect i paliłem fajkę że będą jutro na forum itd XDD) więc jak coś będzie źle na serwie to wrzucę na forum i kto ma polecieć ten poleci i w sumie mam głęboko czy od razu bo mam admina czy po czasie, bo to wrzucę. CS traktuje jako jedna z wielu rozrywek i adminem chciałem być tylko dla przyjemności swojej rozgrywki, żeby pilnowac czitow czy ludzi którzy wyzywają innych, mieć lepszy serwer dla siebie. Jeśli się nie da to będę czasem grać i wrzucać demka, a jeśli dalej takie Muminki, MiloTM czy Rafaly W beda mnie bezkarnie obrażać, to rzucę ten serwer. Dla nikogo to nie jest strata bo jestem jednym z wielu graczy, chociaż kupuję klasę Śmiecia czy VIPy zawsze jak gram, to moje marne 10-30zl/mc różnicy nie zrobi. Więc nie jest to groźba czy szantaz a po prostu informacja i wyjaśnienie dlaczego rezygnuje z podania. Mam nadzieję że na cod400 wróci porządek, bo np Bezzi to za******y uczciwy gościu pilnujący porządku a SUNN nie wahał się ani chwili i jak ktoś mu dostarczyl moje nagrania to Rafał W z miejsca dostał bana na TS3. To są osoby które są sieci potrzebne i życzę wam jak najwięcej takich osób i porządku na sieci, dochodów z niej i wiele frajdy a póki co sam proszę o zamknięcie tematu i dziękuję za grę wielu osobom, nawet takim które ze mną gadaly i grały a teraz mnie hejca, jak Fergus który mimo jego zachowania wg mnie będzie świetnym adminem i jest świetnym graczem. Dziękuję nawet Nejtenowi, bo mimo wielu spin że mną dobrze adminował i ogarniał serwer. Dziękuję także Bezziemu, bo znam go prawie w ogóle, kilka krótkich rozmów, ale widzę, że jest mega porządny i sumiennie wykonuje swoje obowiązki. Dziękuję tez KreatywnemuAliemu, za to, że reagował na moje zgłoszenia kosztem swojej gry. Jesteście świetna siecią i robicie kawał dobrej roboty, ale dopóki byłbym zwykłym adminem, nie kimś wyzej, to moja matka na TS3 będzie obrażana

Mając takie nagrania jakie mam, mógłbym pozwac kilku 16-latkow do sądu, ale mają szczęście że ja to ja i wiem, że wielu za młodu tak postępowało, a potem z tego wyrosło. Życzę wszystkim dobrej nocy i zmierzam do pubu, a rano do pracy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wstyd mi za adminów, zamiast patrzeć na pracę to kolesiostwo bo dostali raz skargę i prawdę w oczy i bół du*y. Zamiast patrzeć na własny tyłek, powinniście patrzeć na dobro serwera. 

Chyba jednak chcecie aby wyciągnąć logi i naprawdę zająć się serwerem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@MoNt3 skończ :) Żałosne jest to co robicie i Ty doskonale o tym wiesz. Najlepszym przykładem waszej błazenady jest przemo, który tutaj jest na nie bo regulamin a u Vusalie, który banow ma 10x więcej od Wywry nie ma problemu żeby dać tak :) Śmieszne kolesiostwo żeby się za bardzo o swoją dupe nie musieć bać.

 

Mogę dostać tego warna, ale musiałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie ma racje kolega wyżej szansa dla każdego jest a czy sie lubimy czy nie to jest gra ważne by spełniał wymagania i dbał o porządek servera reszta wyjdzie w praniu admina Administracja zawsze morze odebrać tak szybko jak go dała ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trzeci raz proszę o zamnięcie tematu, zarówno SUNN jak i OP serwera przyczepili się do godzin i mimo mojego wyjaśnienia reakcji nie ma, wiec nie ma sensu tego ciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...