Skocz do zawartości
Wywra

[ZAMKNIĘTY]Kolejna skarga Nodi

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: przed sekundą

Nick gracza: Nodi (serwer COD400)

Dowody: no mam nadzieję, że PAN ADMIN ma dowody na swojego bana :) ja się bronię

Świadkowie: FergusCusland, pipkikochane, Vusalie, więcej nicków będacych tam nie pamiętam

Uzasadnienie:Nodi już się mści za swoje ostrzeżenie, jakie mu załatwiłem. Leciałem sobie w powietrzu (triple jump od klasy + amfetamina, więc bardzo wysoko), zaczął strzelać do mnie i odepchnęło mnie na górę, na której i tak nie mogłem się utrzymać, bo była stroma i zjeżdżałem. Zdążylem nawet samemu zeskoczyć z niej szybko. Byłem tam dosłownie sekundę i to dlatego, że mnie zepchnął. Podjarał się, że to ja i zbanował w sumie za darmo.

@S0B0T4, nie uważasz, że to jawne nadużycie "rangi", zemsta za to, że załatwiłem mu sprawiedliwość?

Poza tym około godzinę wcześniej znowu były problemy, bo gracz wyzywał innego gracza, jak mu napisałem, że będzie na forum, napisał do mnie, żebym nie zapomniał matki zabrać xD Nodi tym razem zareagował, ale po wielu upomnieniach mówiąc mi przez mikrofon żebym się "odpi*dolił", no niestety zachowanie niegodne admina. Może @Muminek będzie w stanie to potwierdzić, nie udało mi się nagrać. 

Edytowane przez Wywra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cytuj

Zastanów się czy to skarga czy odwołanie.

Od odwołania jest inny dział ;)

 

Jak można przedstawić dowody na niesłusznego bana? Mam 24/7 nagrywać demo? Jest to skarga, admin dający mi bana powinien mieć dowód na moją winę. Nie przeginajmy pały, wg Twoje postu można wywnioskować, że trzeba 24/7 nagrywać demka, każdy gracz, żeby admini nie nadużywali pozycji.

Dla mnie sprawa jest jasna. Nie ma dowodu mojej winy = ban nieuzasadniony = skarga na nieuzasadnionego bana. Mógłbym się odwołać i załatwić to inaczej, ale zanim dostanę odwołanie, to 30min bana minie. Skarga jest z powodu nadużycia, gdyż Nodi mści się, bo dzisiaj dostał od S0b0ty punkcik karny z powodu przewinień, na które dostarczyłem dowody.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem, zatem zamknij/usuń sobie temat i wlep mi warna, jeśli to uspokoi Twoje służbowe sumienie, ale niestety nie mogę wykonać tego polecenia i gdybyś przez chwilę się zastanowił, to byś przyznał mi rację. Bezsens, gracze mają wg Ciebie kręcić demka 24/7, bo inaczej admini będa bezkarni.

Zatem zakladam sobie odwolanie, a potem jak potwierdzi się moja niewinność, to fakt, że dostałem odwołanie, będzie dowodem na skargę i znowu wrócimy do tego działu. Szkoda, że trzeba tyle kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Złożyłem odwołanie, masz obowiązek pokazania dowodu bana. Jeśli tego nie zrobisz, znaczy to, że ban niesłuszny. Niesłuszny ban w chwili, gdy dostałeś kilka godzin wcześniej warna za coś, co udowodniłem, to nadużycie uprawnień i czyste mszczenie się, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panie kolego, ustne upomnienie za spamowanie tematami. Prosta zasada, odwołanie - admin banujący daje dowody, skarga - Ty dajesz dowody. Brak któregoś z elementów = OSTRZEŻENIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...