Skocz do zawartości
kolip

[ZAMKNIĘTY]wyzywa

Rekomendowane odpowiedzi

@Malu nie uważasz, że mimo to osoba na 1 ss troszkę przesadziła? Przecież to zwykły user dostał baty mimo, że prosił w dość wulgarny sposób to Wandi nie wykazał sie cierpliwością i dojrzałością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 minut temu, Bezzi napisał:

@Malu nie uważasz, że mimo to osoba na 1 ss troszkę przesadziła? Przecież to zwykły user dostał baty mimo, że prosił w dość wulgarny sposób to Wandi nie wykazał sie cierpliwością i dojrzałością.

Nie uważasz, że osoba pisząc do kogoś z rangą administratora sieci powinna zachować pełną kulturę? Tak to on sobie może do kolegi pisać, a nie do naczelnej władzy (zaraz po aquaxie) mg

Edytowane przez señor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


asdada.png.7bd5f6416614e7471776b221eb786f8a.png

 

Dlaczego do mnie zapukałeś? Od dawania rang są moderatorzy a ja nim nie jestem. Cierpliwością to chyba kolega się nie wykazał, skoro w taki sposób poke'ował. Jak nie masz kogo pukać to puknij się w główkę.  Pokoloruj sobie to Ci przejdzie.

 

image.png.323e5032e2834195e959d25064cf1444.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie jestem moderatorem TS'a, a mi również dałeś poke. Nie życzę sobie abyś mnie połkował, a tym bardziej zwracał się do mnie w ten sposób.
Wandi bardzo ładnie Ci napisał aczkolwiek zamiast słowa spierda*aj użył bym słowa odpie*dol się.

@Bezzi czysty przypadek, mój błąd ;) 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, SQNFUN napisał:

Nie jestem moderatorem TS'a, a mi również dałeś poke. Nie życzę sobie abyś mnie połkował, a tym bardziej zwracał się do mnie w ten sposób.
Wandi bardzo ładnie Ci napisał aczkolwiek zamiast słowa spierda*aj użył bym słowa odpie*dol się.

Nie rozumiem dlaczego mnie cytujesz :)

Moim zdaniem osoba która posiada range Vipowską na sieci powinna to załatwić w inny ssposób niż chamskie podejście do usera, cóż nie znam sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli idąc Twoim tokiem myślenia każdy świeżak może przeklinać i się rzucać bo "on chce"? I chyba chodziło Ci o inną range niż vip "czy. PRZYJACIEL SIECI". Chciał rangi czy coś tam mógł napisać grzecznie, albo na SB tak?

Nie spamujcie, czekam na wyrok.

Edytowane przez wandiiiiiiiiiiiiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...