Skocz do zawartości
Vadum

[ZAMKNIĘTY]Dziekuje za pomoc calej administracji

Rekomendowane odpowiedzi

Nie obchodzi mnie wzor prosze tylko to przeczytac i tak zegnam to nedzne forum ;) 22 maja dodalem post w ktorym opisalem moj problem z dublowaniem mojego ip na serwerze CS GO MOD #7(jak ktos nie wierzy to zapraszam na profil ;) ).Ktos gral na moim ip i nikt nie potrafil mi z tym pomoc.Pisalem nawet prywatna wiadomosc do Ania :) ale tez nie widziala co z tym zrobic.Wypowiadal sie tez Bezzi.Powiedzialem sobie ze pierdole to jezeli nikt mi nie potrafi pomoc to nie ma sensu grac,usunalem gre.Ale dzis cos mnie tchnelo i nabralem znowu ochoty.Wchodze a tu ban.Szukam pomocy na forum bo BAN niesluszny bo NIE GRALEM OD 22 MAJA.Na serwerze mialem nick Vadum a nie jakies ZaNee Queel moze to potwierdzic bo mnie zna.22 maja prosze o pomoc bo ktos dubluje moje nonsteamowe steam id i nikt nie moze pomoc.Prosze o pomoc dzis 12 czerwca bo ktos dublujac moje steam id cheatowal i JA bedac czystym mam bana tez nie dostaje zadnej pomocy bo k***a latwiej po prostu zbanowac i miec kogos w du**e nie ? Nie moge grac bo ktos gra na moim steam id i dostaje bana bo gram na "czitach" ?.No k***a smiechu warta administracja.Wydam te 50 zl na zwyklego csa i mam nadzieje ze nie bede musial sie wiecej uzerac z tym syfem i z tak profesjonalna pomoca.Klaniam sie nisko dziekuje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak, nie chce być tutaj że jestem dla kogoś ale patrzę  w twój temat : http://multi-head.pl/index.php?/topic/83547-odrzuconeban-na-serwerze-tylko-za-co/&tab=comments#comment-455053, gdzie napisałeś odwołanie nie twój ban. Patrzę w bansie, faktycznie nie twój, tylko ktoś się podszywa i miał inny nick i pach, było dodane na IP. Nie wiem czym kierowało się moje UBT w tej sprawie @Just NoOne oraz @:.Aureox:. ale wstyd trochę mi za nich. Zmieniłem typ bana więc powiem @Vadum wejdziesz bez problemu.

Dodam dalej, zamiast tak określać te rzeczy, mogłeś napisać odwołanie i poczekać. Bo temat jest z dziś ostatni o banie.

Podpowiem cs 1.6 nie kosztuje 50 złoty, a 10 złoty idzie łatwo dostać klucz. Myślę że popełniony błąd przez UBT nie będzie odzwierciedlał złej strony, ale powiem że wejdziesz teraz normalnie. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...