Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY Coś do 500zł


Doman

Rekomendowane odpowiedzi

Radzę Ci odłożyć jeszcze ze 100 zł i kupić jakiś lepszy model smartfony do 500 zł są dobre, ale nie tak dobre jak przekroczysz tą cene, możesz znaleźć naprawdę niezłe telefony sam mam Huawei P8 lite za 600 zł i sprawuje sie bardzo dobrze :) LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bezzi napisał:

Radzę Ci odłożyć jeszcze ze 100 zł i kupić jakiś lepszy model smartfony do 500 zł są dobre, ale nie tak dobre jak przekroczysz tą cene, możesz znaleźć naprawdę niezłe telefony sam mam Huawei P8 lite za 600 zł i sprawuje sie bardzo dobrze :) LINK

Ja całkiem inaczej nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi Redmi Note 4x

Polecam z gorącego serca:D (dla niewiedzących to największy konkurent Huawei)

 

https://m.aliexpress.com/s/item/32811998116.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32811998116&productSubject=32811998116&shortkey=fuMnYRnq&addresstype=600 można też znaleźć z wysyłką że Słubic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odłóż trochę więcej i zakup Xiaomi, generalnie jest to główny konkurent Apple na rynkach wschodnich a używają całkiem niezłych peryferii pod względem technicznym,

Nie polecam Huawei, szczególnie wszelakich wersji lite, Samsung J,

Jak szukasz czegoś bardziej znanego to poszukaj Asusa albo Sony, może trafisz Xperia Z w dobrej cenie.

Dużo zależy od tego w jakim stopniu eksploatowany będzie szmartfon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SQNFUN napisał:

Jesteś taki wspaniały cpt. Obvious. Jak to dobrze że rozmawiam z @Bezzi a nie z Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...