Skocz do zawartości
warniak

[ZAMKNIĘTY]Skarga Bezi - "nie mam życia realnego?"

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:  Wtorek.
Nick gracza:  bezbek
Dowody: -
Świadkowie: -
Uzasadnienie:  Nie chce mi powiedzieć za co dostałem warna we wtorek o 12:22. Polecam wyjść (wylogować się do życia) na dwór, szkółke skończyłeś to korzystaj bo Ci wali na głowę coś. Bo karcenie w necie jest conajmniej śmieszne, pdw żygolo!

Edytowane przez wandiiiiiiiiiiiiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skarga a bynajmniej śmieszna! W czym mnie drogi kolego obrażasz! :) 

Tu Cie zaskocze! Mam życie! Mam prace! Mam przyjaciół! Nie muszę Ci sie spowiadać z mojego realnego życia chłopaczku co hormony biją do głowy :) Widzę, że przechodzisz trudny okres w życiu też to miałem, uwierz z czasem będzie lepiej! :) 

A tutaj ss za który dostałeś warna https://scr.hu/n34aa6  - wyzywanie kogoś od ciot i żeby Ci wyczyścił "berło?" jest to zdanie dosyć dwuznaczne i tak samo obraźliwe w dwie strony :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ponieważ byłem taki sam jak Ty, ale zauważyłem, że ewolucja idzie w drugą stronę.

Obrażasz mnie samą nazwą tematu i jego treścią.

18 minut temu, wandiiiiiiiiiiiiii napisał:

Polecam wyjść (wylogować się do życia) na dwór, szkółke skończyłeś to korzystaj bo Ci wali na głowę coś.

 Tłumaczę się z prostej przyczyny, napisałeś na mnie skargę, więc muszę wyjaśnić :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@wandiiiiiiiiiiiiii co to za uzasadnienie skargi? 

2 godziny temu, wandiiiiiiiiiiiiii napisał:

Uzasadnienie:  Nie chce mi powiedzieć za co dostałem warna we wtorek o 12:22. Polecam wyjść (wylogować się do życia) na dwór, szkółke skończyłeś to korzystaj bo Ci wali na głowę coś. Bo karcenie w necie jest conajmniej śmieszne, pdw żygolo!

To wgl. nie ma miejsca. Za taką skargę mogę Ci dać kolejnego warna. Albo dostosujesz się normalnie do wzoru ( bez lekceważenia, wyzywania gracza ) albo kolejne +1 i kosz. Przyznam szczerze mnie nie obchodzi co i jak, mnie obchodzi równo sens. Jeśli inny dostają upomnienia za takie bełkoty ale nowi użytkownicy a ty jako stary otrzymasz +1. I jeśli uważasz że to kolesistwo czy coś się mylisz. Twoje teksty czasem nie są miłe do ucha, ponadto, zobacz że sam narzucasz chamskie teksty. Nie udawaj się że jesteś wielki pan sieci czy coś, tylko zachowuj się normalnie z użytkownikami. Bo przez takie teksty ludzi, takie zachowanie odechciewa mi się wgl. szkoda gadać. Dla mnie @Bezzi dał słusznego warna i tyle w temacie. Nie jesteś od wczoraj na forum, a obraza to nie tylko przekleństwa, pamiętaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 godzin temu, happy napisał:

@wandiiiiiiiiiiiiii co to za uzasadnienie skargi? 

To wgl. nie ma miejsca. Za taką skargę mogę Ci dać kolejnego warna. Albo dostosujesz się normalnie do wzoru ( bez lekceważenia, wyzywania gracza ) albo kolejne +1 i kosz. Przyznam szczerze mnie nie obchodzi co i jak, mnie obchodzi równo sens. Jeśli inny dostają upomnienia za takie bełkoty ale nowi użytkownicy a ty jako stary otrzymasz +1. I jeśli uważasz że to kolesistwo czy coś się mylisz. Twoje teksty czasem nie są miłe do ucha, ponadto, zobacz że sam narzucasz chamskie teksty. Nie udawaj się że jesteś wielki pan sieci czy coś, tylko zachowuj się normalnie z użytkownikami. Bo przez takie teksty ludzi, takie zachowanie odechciewa mi się wgl. szkoda gadać. Dla mnie @Bezzi dał słusznego warna i tyle w temacie. Nie jesteś od wczoraj na forum, a obraza to nie tylko przekleństwa, pamiętaj. 

Gdzie się nie zastosowałem do wzoru? Nie napisałem skargi bo "kolesiostwo" chciałem się dowiedzieć za co dostałem warna i się dowiedziałem. Co trudnego tutaj do zrozumienia? I jestem panem sieci, nie udaje xD

 

Można zamknać temacik wgl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...