Skocz do zawartości
rz3znik

[ODRZUCONE]Masakra

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Rz3znik ;]

Godzina, data zdarzenia: dziś, nie mam pojecia o godzienie bo dostałem bana przez amxa nie na serwerze

Mapa: nie było mapy

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:1260892359

Uzasadnienie:Nie wiem za co ban, poleciał proszę o dowody i uzasadnienie albo ub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nie wiem co wy macie tutaj za jakies chore sytuacje.

Nie wiem w zyciu wam nie idzie ze co chwile jakies skargi i bany?

Ostatni raz sie z wami wyklocam, bo jak to mowia "z debiem nie wygrasz", dodam jedynie ze zgadzam sie z tym powiedzieniem w 100%.

Ja juz Ci powiedziałem gosciu, jak nie masz sie na kim wyzywac to se gruche z wal. Albo daj mi tego perma i sie zegnamy.

Bo w moim odczuciu to Ty moze masz tam to 20+ ale tak naprawde jestes dzieciakiem i tyle. Skoro Winner (dodam ze konfident ktory wstawia dziennie po 4 skargi na normalnych graczy) wejdzie na forum i wstawi cos a Ty to rozpatrujesz. Ten gosc lamie regulamin nadgminie, ale nie bede takim frajerem by to udowadniac bo mi sie zwyczainie nie chce.

Takie zachowania sa nie fajne i odpychaja graczy, i az sie nie chce grac. Ja mowie do poki takie pajace tutaj beda nie dam ani 1zl wiecej na ten serwer

Z poważaniem

 

 

gruche zwalić? jeszcze nie zaowocowały do końca.. ale oczywiście jest też inna opcja takiego dotykania owoców- ta opcja skutkuje +1 za kulture wypowiedzi /z.r.a.z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra już jestem, spróbuje krok po kroku wytłumaczyć dlaczego dostałeś bana na tydzień :D
Po pierwsze, nikt nie składał na Ciebie skargi.
Po drugie szkoda, że nie posłuchałeś mojego ostrzeżenia jakiś czas temu kiedy pisałeś do mnie na PW.

Szczerze mówiąc miałeś pecha, bo dzisiaj rano sprawdzałem demko HLTV z wczoraj dotyczące innego gracza i akurat się nawinąłeś nazywając kogoś "k*rwą jeb*ną".
Gdyby był to ktoś inny to pewnie bym to zignorował, bo nie miałbym SID'a ani IP tego gracza, a za dużym problemem byłoby ogarnięcie tego ale akurat przez to PW od Ciebie
jakiś czas temu Twój nick zapadł mi w pamięć ;) 

Screen poniżej pochodzi z demka HLTV COD 800 z wczoraj czyli 28.06 de_dust2 21:25 / 21:45, a moment kiedy się tak zwracasz do gracza to 02:30.
http://d1.hltv.org.pl/srv23605/HLTV-1706282125-de_dust2.dem.zip

n1cuax.jpg
Jeszcze na dokładkę dodam screena z naszej rozmowy tydzień temu, myślałem że ban na 1 dzień czegoś Cię nauczy no ale jednak nic się nie zmieniło.
2lj480m.jpg

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Reasumując całą sprawę od jego podstawy. Miałeś trzy 5-minutowe bany za kulture, później dostajesz bana na 1 dzień, który niczego Cie nie nauczył sam banujący Cie ostrzegał przed banem. Nie posluchałeś czyja to wina? Na pewno nie nasza to, że admina nie ma na serwerze nie znaczy, że nie ominie Cie kara, ale czy aż tak surowa, troszkę przesada za dwa słowa. Bana skórce do 2 dni niech będzie to nauczka na przyszłość.

EDIT: pominąłeś bana od Aureoxa na 4h - kiedyś był temat z taryfikatorem banów i miało to właśnie iść w ten sposób, a nazywając kogoś kur*ą jeban* zdecydowanie zasługiwał na tygodniowego bana, bo były 3 bany 5cio minutowe, kolejny na 4 godziny, następny na dzień, a kolejny na tydzień no ale dobra, Ty tu rządzisz...

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...