Skocz do zawartości
senor

Spam Bezziego

Rekomendowane odpowiedzi

Skarge pisze za knoppcia ktory ma zablokowana mozliwosc pisania postow!
Data zdarzenia: Wczoraj
Nick moderatora: Bezzi
Dowody: http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2vvqjoz&s=9#.WVkVr4Tygps
Świadkowie: -
Uzasadnienie: Mam zablokowane forum bo zostałem ostrzeżony za wpis w temacie, gdzie zagłosowałem na wujka: 

 Nie ma zakazu pisania w temacie wręcz pisze jasno i wyraźnie, że można zgłaszać ludzi ;) więc gdzie tu spam?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@señor Dlaczego @knoppcio ma bloka na forum tego nie wiem dostał ode mnie czyściutkie +0 jak i większość osób, która sie tam wypowiedziały (nie przez moją osobę) Możliwe, że dlatego, bo ma +10 na koncie z tego co wiem 1 pkt. miał zostać mu usunięty, gdyż nie został dodany nieprawidłowo dlaczego został? Nie wiem pytaj tych wyżej. 

Zacytuje "Wyjątkowo osoby, które chciałyby wystąpić w kolejnej ankiecie Q&A mogą zgłaszać się pod tym tematem." Jeśli ktoś chce to sam sie zgłasza, a nie mamusia za synka ;)  Sam Pan Naczelny zgłosił to jako SPAM, bo to jest spam. Jeśli chcecie robić sobie pośmiewisko to macie dział OFF-TOPIC. 

PS. Zdjąłem knopciowi +0 niech sprawdzi czy może wejść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

22 minuty temu, Bezzi napisał:

Jeśli ktoś chce to sam sie zgłasza, a nie mamusia za synka ;)  Sam Pan Naczelny zgłosił to jako SPAM, bo to jest spam.

Gdzie jest to napisane ??? Najwidoczniej wpajane są jakieś nowe zasady o których nikomu nic nie wiadomo. 

@Bezzi tam nie ma żadnego zakazu pisania .. Nie pisze również, że nie mogę zgłosić innej osoby więc na przyszłość daj se spokój z takim czymś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kurczę ile razy trzeba mówić jedno, aby wpoić coś do Waszych głów.. 

Poważnie nie mam siły na Wasze przemyślenia i szukania gdzie tu mogę złamać regulamin @knoppcio za samo spamowanie w temacie zlotu powinieneś dostać warna. A za jedno +0 za spam robisz burze właściwie dlatego, że nie masz racji, bo to co zrobiłeś to czysty spam, ale przyjdzie osoba trzecia zobaczy spojrzy na to w inny sposób i powie "ej upomnienie z du*y!" tak to właśnie wygląda. Patrzycie na czubki własnych nosów, a nie na prace modka, bo jeśli myślicie, że tylko czekam pierdząc w krzesło, aby dać Wam warna to sie mylicie. 

Niech czerwoni ocenią, bo ja mam dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzi

Wybacz ale o czym Ty mi tu dupcys ?

Nie masz siły a dopierdzielasz się gówien i szukasz byle czego wymyślając zacytuje "Jeśli ktoś chce to sam sie zgłasza, a nie mamusia za synka".

Nie robię burzy ;) Chce wyjaśnić sytuacje aby do do Ciebie / was dotarło, że robicie bagno (nie zawsze jestem bez winy wiem ;) ). 

Powiedz mi dlaczego był to czysty spam ? Zgłosiłem kandydaturę @señor 'a co nie jest zabronione więc proszę Cię skończ mi fandzolić takie głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...