Skocz do zawartości
Gość

Premium za wbicie 400lvl oraz top 1-3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wychodze z taka propozycja ze moze warto bylo zachecic graczy do czestrzej gry oraz wiekszego starania sie o darmowe nagrody w, postaci premium. Na przyklad...

Za wbicie 400lvl- wybrana premium na 3 miesiace

Za Top1,2,3- premium na miesiac...

Ewentualnie za 3 miejsce w rankingu zamiast premium dodac komus vipa.

 

Czuje ze mogloby to, podniesc dosc slaba ostatnio frekwencje na serwerze 

 

Zapraszam do dyskusji, pozdro// Vix3n :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z Tą Frekwencją jest to żę jest za duże exp co 2 dni reset to cos nie tak jest skoro się gra i probója gracze byc w top 1,2,3 a tylko za wbicie dostanie 1 osoba to tez nie bardzo jak najbardziej jestem za ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Konkurs był by dobrym pomysłem, ale uwzględnij aktualny stan na serwerze to był by klapą.

Po 1 propozycją jest nadanie usługi na miesiąc gdzie reset jest wbijany w ok. tydzień dolicz do tego, że przeważnie te same osoby wbijają reset lub są blisko niego.

Po 2 to nagroda za ranking.

Jeśli przyj rzecz się na ranking serwera z dalszego okresu(O ile się go pamienta) to w topcę pojawiają się te samo osoby co dawniej tylko nie wiele ich pozycja się zmienia(Inaczej mówić nagrody mogły by otrzymywały ciągle te samo osoby) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak pamiętam był kiedyś konkurs polegał on na wbiciu 400 lvl i zrobienia screena po czym wrzucało się na forum za to była PREMKA lub VIP. Wtedy żeby wejść na serwer trzeba było czekać mape bo na serwerze było full graczy. Jestem jak najbardziej za tym pomysłem :lolek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie konkurs jak najbardziej na plus mimo, że nigdy nie wbije tu maxa ani Topki bo koledzy z team speak'a mnie ciągle zabijaja bo mam mały lvl xDD

Ale jest to w pewnym sensie urozmaicenie i motywacja dla graczy do częstego grania na serwerze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Można zrobić tak jak było kiedyś. Trzy pierwsze osoby które wbiją 250 lvl, wstawiają screena do specjalnie przeznaczonego tematu i dostają premium na okres miesiąca, a jedna osoba która jako pierwsza wstawi screena, że wbiła 400 lvl dostanie premium na okres 3 miesięcy. Tylko oczywiście to nie będzie działało przy każdym resecie tylko raz na jakiś czas ;)

jeśli spodoba Wam się taki pomysł, to zrobię przy następnym resecie temat (żeby każdy miał szansę od nowa) i dam informację na serwerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również dobry pomysł Aniu z takim konkursem, jeżeli można to proponowałbym to także udoskonalić tymi nagrodami za ranking ( Ponieważ nie zawsze lvl odnosi się do pozycji ) Można było by to zrobić tak ze jeżeli ktoś za wbicie wymaganych poziomów już miał nagrodę nie może jej uzyskać za top 1,2,3 a nagroda ( wybrana przez Ciebie lub inna osobę decyzyjna ) przechodzi na kolejne osoby. Moim skromnym i mało liczącym się zdaniem uważam że to również byłby dobry pomysł jeżeli jest to konkurs, a nie rzecz stała przy każdym resecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...