Skocz do zawartości
KoLoRoWy:d

[POZYTYWNE]odwołanie bana KoLoRoWy

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:KoLoRoWy

Godzina, data zdarzenia: 15.07.2017 - 13:25:58

Mapa:Dast 2

STEAM_ID / IP: STEAM_0:4:234862594 / 76561198429990920

Uzasadnienie:nie zbugowałem skrzynek i dostałem bana . wiec chciałbym zostac odbanowany bylo to tak że Pro 100 daszł mi 400 skrzynek i 400 kluczy . za co ja dostałem bana za bugowanie skrzyni

Edytowane przez KoLoRoWy:d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Aqua1221 z tego co się orientuje temat ani odrobinę cie nie dotyczy i tym bardziej post twój nic nie wnosi.

 

@SQNFUN Właściwie co ja mam tu wyjaśniać? Bo nie bardzo rozumiem. Dostałem polecenie od S@ na banowanie takich przypadków. Niech ktoś z uprawnieniami zajrzy w logi serwa (o ile nie upadł i nie przepadły dane po tym jak dzień był wyłączony) i sprawdzi czy ban za bugowanie słuszny czy też nie. Powód- kolega kolorowy już podał w 1 poście- 400skrzyń w 2 dzień od resetu serwera? Jak zaczął to otwierać to ban wpisał się po 4min od wbicia go... Oczywiście chwile po tym serwer się wyłączył na kilka sekund. Nie da się grać przez takich i w kółko DD2 się odpala. Przez oszustów lecących na łatwiznę. Ale jak już napisałem- bez osoby uprawnionej do tego nie potwierdzimy słuszności bana. Może to być nauczką dla lecących na łatwiznę.

@SUNN. #URLOP Zna temat.

Proszę tylko, jeśli nie będzie kolejnego resetu, w przypadku UB dla tego oto kolorowego kolegi o usunięcie mu z konta też skrzyń, kluczy i skinów jakich się dorobił dzięki oszustwu. W przeciwnym razie będzie to nie fair w stosunku do reszty graczy na serwerze.

 

@Aqua1221 Nie wiem czemu myślisz że zwracam uwagę na te twoje podszczekiwanie. Łamiesz w tym momencie regulamin forum hipokryto.

PS. Naucz się czytać ze zrozumieniem po czym wróć tu, przeczytaj jeszcze raz uważnie 1 post tego tematu i po prostu przestań spamić... 

 

EDIT:

Czy tylko ja widzę tutaj złamane conajmniej 2 pkt regulaminu przez Aqua ? Gdzie moderatorzy/admini forum? @Bezzi ?

 

@happy Oto SS: https://www.fotosik.pl/zdjecie/839ef237420b37b5     Przedstawiający sytuację po kilku minutach otwierania skrzyń. Dostałem zgłoszenie że gracz buguje skrzynie, zajrzałem w wymiany i zobaczyłem to. Zgodnie z poleceniem dałem kilka takich banów i jak widać- reszta słuszna o ile rzeczywiście ten nie słuszny. tylko teraz na jakiej podstawie można to ocenić skoro serwer co chwila się wyłączał/bugował? jaka pewność że wszystko jest w logach? Dlatego od pół roku proszę o zajęcie sie sprawą. To tylko kwestia czasu była że tak sie problemu namnożą...

 

@LEON3k :) Moderacja czuwa, ale Ty tego po prostu nie widzisz/ Bezz

Edytowane przez LEON3k :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Poto bo nie dopytanie gracza skad ma to grozi skarga a skarga poważnymi konsekwencjami :D. Oznacza to ze na serwerach juz nie mozna kupic casow? Moze akurar ten gracz mogl kupic to przez sklepsms to co bys wtedy zrobil  hymn...?@LEON3k :)

 

xssss.png

Edytowane przez Aqua1221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SUNN. #URLOP Skoro znasz temat to prosiłbym o Twoją wypowiedź, bo logów ja też wyciągać nie mogę.

 

@SQNFUNprzeczytaj mój nick na forum to będziesz wiedział dlaczego tego nie zrobię. Wołaj innych S@.

W takim razie wołam. @happy @Inte Tillgänglig Danke:* @Ania ;) pomocy.

p.s @L3onek nadal czekam na dowody. To co napisałeś nie jest żadnym dowodem. 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SQNFUN w logach nic nie ma. Niestety ciężko mi powiedzieć czy było faktycznie bugowania. Jeśli @SUNN. dostał ssy-a czy coś chciałbym od admina je zobaczyć. 

Bo jeśli bugował to @L3onek powinieneś mieć dowód na winę gracza. 

Chociaż odwołanie jestem w szoku trwa całe lata..................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@happy masz racje, już dawno minęły 24h - dowodów na bana nie ma ale skoro admin pisze że dostał jakieś polecenie od S@ i niby @SUNN coś na ten temat wie to myślałem że jakoś się wypowie w tym temacie i odniesie do tego co napisał Leonek.
@KoLoRoWy:d dostaje unbana, a Ty @L3onek następnym razem uważaj kogo banujesz, a jak już to robisz to przynajmniej miej dowody. Tym razem bez konsekwencji.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...