Skocz do zawartości
mateo0213

[POZYTYWNE]Odwołanie od bana Deysikk

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Deysikk

Godzina, data zdarzenia: 20.07.2017

Mapa:dd2

STEAM_ID / IP: 81.161.193.195

Uzasadnienie: Dziś tj. 20.07.2017 zostałem zbanowany z powodu najprawdopodobniej cheatów. Wstawiłem prośbę o ub oraz załączyłem odpowiednio screeny. Nie dostałem UB z powodów niewiadomych. Wspomniano aby coś o złej dacie screenów. Fakt - mam złą datę i godzinę ustawioną ale to nie powinno przekreślać screenów na których widać że na 100% jestem czysty. Nie rozumiem powodu odrzucenia prośby o UB. Jeśli będzie to konieczne to proszę o sprawdzenie HLTV z dzisiejszego dnia z Only DD2 godz. cos miedzy 18.45 a 19.15 (jakoś w okolicy godziny 19 zostałem zbanowany). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Bezzi napisał:

HLTV będzie zbędne

Patrząc na screenshoty myślę że HLTV jednak będzie niezbędne.

 

1 godzinę temu, Bezzi napisał:

Nie potrzeba komentować

To granat rzucony przez TT widocznego na drugim ssie ;) Pierwszy i drugi screen również niosą sporo wątpliwości, dlatego to HLTV będzie tutaj jednak potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SUNN. #URLOP obejrzałem demko gdzie jest strasznie zlagowane, dziwią mnie akcje "gracza" a nagle HS HS HS cóż pozostawiam Tobie decyzję. Demo nie podlega ocenie skoro każda akcja mi crashuje ze sciną. 

Jest to kolejne demko, które strasznie crashuje. Coś jest nie tak z HLTV, bo niegdyś było płynne i przejrzyste, może to wina z mojej strony. 

Najwidoczniej UB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako iż ja rzuciłem mu ssy to pozwolę sobie dać możliwość wypowiedzi.

Oglądałem go przez jakiś czas i wyglądało to jak gra 0/1. Ciężko było trafić z ss, bo albo padał co chwilę albo miał przeblysk skilla w doslownie ułamek sekundy. 

Co nie zmienia faktu że screeny są spalone :

1. Najprawdopodobniej drugi był edytowany więc ub odpada.

2. Kolor odprysków od strzału jest czarny. Od granata lekko pomarańczowe/brązowe. To co widzimy nie jest granatem. Jest to injector najprawdopodobniej z esp. 

3. Przy esp czesto widać białe/żółte hibotboxy z aima, czasem właśnie w formie trójkąta, w połączeniu z dobrym ustawieniem i redukcja recoil daje własnie wrazenie braku aima a strzelania w okolicy głowy, zarys tego widać na dwóch ss, podczas gdy gracz w ct żyje.  Gdy pada już nie.

A to hltv ogólnie często wyrzuca z serva, po czym ponownie łączy i rozłącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 godzin temu, 5g_KoLoS napisał:

2. Kolor odprysków od strzału jest czarny. Od granata lekko pomarańczowe/brązowe. To co widzimy nie jest granatem. Jest to injector najprawdopodobniej z esp. 

Nic z tych rzeczy.

9 godzin temu, 5g_KoLoS napisał:

3. Przy esp czesto widać białe/żółte hibotboxy z aima, czasem właśnie w formie trójkąta

Na ssach nie ma żadnych boxów.

Temat wisi od 13h więc dzisiaj pasowałoby dostarczyć jakieś demko jeśli gracz ma zostać zbanowany. Ze screenami nie zgadza się tylko data i godzina co użytkownik @mateo0213 będzie musiał wyjaśnić i poprawić na przyszłość.

Przypominam że na aima kręcimy demko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SUNN. #URLOP napisalem wyżej, że demko mi crashuje i nie mam jak go ocenić. 

Dnia 21.07.2017 o 00:22, Bezzi napisał:

@SUNN. #URLOP obejrzałem demko gdzie jest strasznie zlagowane, dziwią mnie akcje "gracza" a nagle HS HS HS cóż pozostawiam Tobie decyzję. Demo nie podlega ocenie skoro każda akcja mi crashuje ze sciną. 

Jest to kolejne demko, które strasznie crashuje. Coś jest nie tak z HLTV, bo niegdyś było płynne i przejrzyste, może to wina z mojej strony. 

Najwidoczniej UB :)

@5g_KoLoS miej na niego oko. 

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...